Nathalie Kelley – kim jest gwiazda Szybkich i Wściekłych

Hollywood regularnie dostarcza fanom nowych gwiazd, idoli i osób, które zachwycają i inspirują. Amerykańska stolica kina od lat stanowi kolebkę artystów światowego formatu. Dziś przyglądamy się Nathalie Kelley – aktorce, która dała się poznać szerszej publiczności w jednej z produkcji serii „Szybcy i Wściekli”. Kim jest pochodząca z Peru piękność i jak znalazła się na planie Tokio Drift?

Interesują Cię najnowsze doniesienia z Hollywood? Wejdź na Spokeo.pl – Kino, filmy, gwiazdy i rozrywka dla każdego! Nie wiesz jaki film może umilić Ci dzisiejszy wieczór? Jeśli jesteś fanem jazdy bez trzymanki, na pewno zainteresuje Cię cała seria pod nazwą Szybcy i Wściekli. Jest to historia zgranej ekipy, która nie boi się balansować na krawędzi życia i śmierci. Ekipy, którą łączy wielka pasja – szybkie samochody i nielegalne, pełne adrenaliny nocne wyścigi. Wśród produkcji, których akcja z reguły toczy się na terenie USA, jedna część z całej serii wyróżnia się na tle pozostałych. Mowa oczywiście o Tokio Drift, którego akcja, jak nietrudno się domyślić, odgrywa się w stolicy Japonii. Choć w produkcji brakuje sztandarowych postaci serii, takich jak Dominic Totetto czy Brian O`Conner, jeden z wątków kręci się wokół Hana – bliskiego przyjaciela i lojalnego członka ekipy Toretto. Wcielająca się w postać Neeli Nathalie Kelley zachwyciła widzów swoją grą aktorską i nietuzinkową urodą. Przyjrzyjmy się karierze Nathalie i sprawdźmy, co u niej słychać!

Nathalie Kelley jako szybka i wściekła miłośniczka driftu

Postać Neeli w produkcji Tokio Drift to pierwsza poważna rola Nathalie Kelleyaustralijskiej aktorki o południowoamerykańskim pochodzeniu. Debiut w serii, która od samego początku konsekwentnie zbierała coraz liczniejsze grono fanów, musiał dla młodej aktorki być nie lada wyzwaniem. Dwudziestoletnia wówczas Kelley wcieliła się w rolę młodej mieszkanki Tokio, której nieobcy jest świat nielegalnych wyścigów samochodowych i brawurowego driftu. Rola w produkcji Justin Lina okazała się wielkim przełomem w karierze aspirującej aktorki.

Tuż przed występem w serii Szybkich i Wściekłych, Nathalie Kelley zagrała w serialu Czarodziejki. Najwidoczniej praca na planie seriali przypadła aktorce do gustu, bo to właśnie w serialowych produkcjach możemy oglądać ją najczęściej. Nathalie wystąpiła w produkcjach takich jak Anatomia Prawdy czy Pamiętniki Wampirów. Oprócz tego, możemy zobaczyć ją w dwóch teledyskach Bruno MarsaJust The Way You Are oraz Locked Out Of Heaven.

Przeczytaj również: Kim jest Fagata? Kontrowersyjna influencerka nie stroni od dram i walk w oktagonie!

Nathalie Kelley – co wiadomo o jej życiu prywatnym

W 2018 roku Nathalie Kelley poślubiła influencera Jordana „Jordy’iego” Burrowsa. Niestety, jakiś czas temu para poinformowała fanów o swoim rozstaniu i rychłym rozwodzie. Nathalie jest aktywną uczestniczką Instagrama – za pośrednictwem swojego konta aktora zachęca fanów do prowadzenia ekologicznego stylu życia.