Kim jest Rafał Pacześ?

Rafał Pacześ jest polskim stan-uperem. Komik pod koniec września bieżącego roku był gościem u Kuby Wojewódzkiego. Na kanapie „Króla TVN-u” zasiadł z Zygmuntem Miłoszewskim. Przybliżmy sobie tę postać.

Najważniejsze informacje

Rafał Pacześ urodził się w mieście Łodzi. Studiował na Politechnice Łódzkiej na kierunku Zarządzania Małymi i Średnimi Przedsiębiorstwami. Komik przez rok także studiował prawo na Cosinusie. Stand-uper na scenie zaliczył swój debiut w roku 2012 na łódzki festiwalu Łóska. Następnie przez półtora roku występował na open mike’ach łódzkich, które prowadził później. Brał także udział w nagraniach stand-upowych dla kanału Comedy Central, a jego występu możemy podziwiać na wielu antenach innych stacji telewizyjnych w Polsce.

Programem najnowszych Rafała Paczesia jest program o nazwie „Zoba Co Jest”. Jest to co najmniej dziewięćdziesięciominutowy monolog o związkach, podróżach, trudach odnalezienia się wśród zwykłych ludzi czy też remontach.

Pod koniec roku 2018 Rafał Pacześ utworzył także swój własny kanał na YouTube o nazwie „Czarna Wołga”. Nie zamieszcza na razie na nim żadnych nowych filmików. Komik także prowadzi kanał o tytule „Rafał Pacześ”.

Jeszcze więcej informacji

Warto również wspomnieć, że Rafał Pacześ od roku 2019 został właścicielem restauracji o nazwie „Komediowa”. Restauracja ta jest ulokowana na ulicy Piotrowskiej w Łodzi.

Jak już wspomnieliśmy we wtorek w dniu 29 września bieżącego roku był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, a na kanapie w słynnym show zasiał z Zygmuntem Miłoszewskim.

Wiele osób szuka jakichkolwiek informacji na temat wieku Rafała Paczesia. Komik się urodził w roku 1990 w dniu 18 czerwca. Zatem w tym roku skończył magiczną trzydziestkę. Na próżno szukać było jakichkolwiek informacji dotyczących wzrostu komika. Nie wiemy także nic o prywatnym życiu Rafała. Oczywiście najbardziej wszystkich interesuje informacja czy Rafał jest w jakimś związku.

Niewiele możemy się także dowiedzieć z profilu Rafała Paczesia na Instagramie. Oczywiście zachęcamy do obserwowania jego profilu. Znajdziecie go pod nazwą rafal_paczes. Na chwilę obecną obserwuje znanego stand-upera już ponad dwieście dwanaście tysięcy osób. Musimy przyznać, że liczba ta robi na nas bardzo duże wrażenie. Taka ilość obserwujących robi wrażenie. Czy o czymś jeszcze powinniśmy w kontekście Rafała wiedzieć? Na pewno jesteśmy zainteresowani poznaniem wielu faktów z jego życia, ale pozostanie nam nic innego jak przeszukanie jego mediów społecznościowych. Z tego artykułu nic więcej się nie dowiemy.