Kim jest Magdalena Kajrowicz? [wiek, dzieci, Instagram]

Magdalena Kajrowicz-Zapała to polska aktorka filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Cała Polska zna ja głównie jako żonę Sławomira, któremu towarzyszy na scenie. Sprawdźcie, co wiemy o życiu zawodowym i prywatnym pięknej wałbrzyszanki.

Kim jest Magdalena Kajrowicz?

Magdalena Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu. W 2007 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Jeszcze na studiach grała u Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Można ją było również zobaczyć w serialach telewizyjnych m.in. Trzeci oficer, Czas honoru, Hotel 52, M jak miłość, Ojcu Mateuszu i Komisarzu Alex. Zagrała również w kilku produkcjach bollywoodzkich. W latach 2005–2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej.

Dziś Magdalenę Kajrowicz można zobaczyć w teledyskach Sławomira, któremu towarzyszy również na scenie jako wokalista, śpiewająca w chórkach. Głośnym echem odbił się wideoklip do utworu Ty mała znów zarosłaś, gdzie Kajra odsłoniła sporo ciała. Na koncie mają kilka hitów, choć najgłośniejszy jest chyba utwór Miłość w Zakopanem.

Jak wygląda koncertowe życie pary? Namiastkę można zobaczyć w teledysku Małgosia Socha, który powstał w 2019 roku podczas trasy koncertowej po USA. Zespół dał występ m.in. w Chicago, New York, New Britain, Clear Water (Floryda).

Magdalena Kajrowicz — życie prywatne

Od 2007 roku mężem Magdaleny Kajrowicz jest aktor i piosenkarz — Sławomir Zapała. Mają syna Krodiana, który urodził się w 2016 roku.

Magdalena Kajrowicz — Instagram

Magdalena Kajrowicz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @superkajra. Obecnie obserwuje ją 104 tysiące użytkowników.