Kosmetyki Faberlic – opinie

Czy wiesz, że Faberlic to największa firma rosyjska na rynku bezpośredniej sprzedaży, jak i także producent unikalnych oraz opatentowanych kosmetyków tlenowych, które tlen dostarczają do warstw głębokich skóry. Co znajdziemy w asortymencie tej firmy? Na pewno są to kosmetyki, produkty prozdrowotne czy też domowe środki czystości. A jak wyglądają Faberlic opinie? Przekonamy się o tym już za moment.

O firmie

W 2003 roku firma ta weszła na międzynarodowy rynek, a aktualnie wszelkie przedstawicielstwa są otwarte aż w siedemnastu krajach na całym świecie, a towary już są dostarczane do czterdziestu dwóch państw. Za Faberlic stoi już ponad pięć milionów osób, które z radością korzystają z produktów. Są to osoby z całej Azji oraz Europy.

Firma posiada dokładnie trzydziestu patentów oraz wchodzi w ranking największych stu kosmetycznych firm świata. Faberlic to także sponsor ekologicznej organizacji EKO. Realizuje ona programy „Więcej tlenu” czy też „Zielone miasta”. Według danych na terenie Rosji posadzono już ponad dziesięciu milionów drzew.

Faberlic prowadzi także własną produkcję, która jest oparta o europejskie standardy oraz przy pomocy proekologicznego oraz zaawansowanego sprzętu, linii produkcyjnych zautomatyzowanych oraz także nowoczesnego systemu pakowania. Pod względem samego potencjału oraz rozmiaru fabryka tejże firmy plasuje się wśród największych kosmetycznych firm w całej Rosji.

Dumą własne Centrum Badań naukowych

Firma Faberlic jest bardzo aktywna w obszarze naukowych badań. Wyniki tychże badań stają się bazą dla preparatów kosmetycznych innowacyjnych, które naszej skórze darują młodość, jak i także zdrowie.

Faberlic wyznaje podejście naukowe w stosunku do receptur, jak i także produkcji kosmetyków, przy wykorzystaniu składników o możliwie najwyższej jakości, dostarczane przez największych producentów kosmetycznych surowców. Jednak atutem najważniejszych kosmetyków tego producenta jest bardzo unikalny tlenowy kompleks. Posiada on zdolność do transportu dawki dodatkowej tlenu w głąb komórek skóry. Formuła tegoż kompleksu stworzona została w oparciu o opracowania naukowców radzieckich z AN ZSRR w Puszczyno.

Jak kształtują się Faberlic opinie? Tak naprawdę nie będziemy zaskoczeni. Opinie są pozytywne i niczego innego się nie spodziewaliśmy. Warto korzystać z produktów tej firmy i nie będziemy żałować. Mowa zarówno o kosmetykach, jak i także chociażby chemii domowej. Wybór w katalogu jest taki duży, że możemy mieć kłopot ze zdecydowaniem się na konkretne rozwiązanie.