Kim jest Rozalia Mancewicz? [mąż, Instagram, miss]

Co obecnie robi Rozalia Mancewicz, która w roku 2010 została Miss Polonia. Przedstawmy nieco szczegółów z życia tej przepięknej modelki z Podlasia.

Co obecnie robi Rozalia?

Chociaż Rozalia Mancewicz mogła pewnie przebierać w ofertach oraz brać udział w zdjęciowych sesjach, to jednak się skupiła zupełnie na czymś innym. Należy przyznać, że Rozalia nigdy tak naprawdę nie stała się stu procentową celebrytką, pomimo osiągnięcia sukcesu ogromnego.

Wiele osób może być w szoku, ale Rozalia prowadzi obecnie agroturystyczne gospodarstwo oraz skupia się na swojej rodzinie. Miejsce to wcześniej prowadzili jej rodzice, a więc spokojnie powiedzieć można, że kontynuuje tradycję rodzinną.

Mowa o gospodarstwie w Howienach nad Białymstokiem. Gospodarstwo to prowadzi nie tylko ze swoimi rodzicami, ale także ze swoimi siostrami Natalią oraz Laurą. Miejsce to nazywa się „Majątek Howieny”. W miejscu tym są organizowane komunie, wesela, ogniska szkolne, imprezy formowe czy też kuligi.

Życie prywatne

Dokładnie to Rozalia Mancewicz za mąż wyszła we wrześniu 2015 roku. Wybrankiem jej serca jest Marcin Jaworski, który jest o rok starszy i jest znanym przedsiębiorcą z Białegostoku. Para się poznała dosłownie rok wcześniej w Warszawie. Bardzo ciekawe jest to, że oboje pochodzą z Podlasia.

Na efekt tejże miłości nie trzeba było długo czekać. Bowiem już w miesiącu kwietniu 2016 roku pojawił się ich syneczek Henryk. Jak przyznaje sama chce mieć więcej dzieci. W jednym z wywiadów przyznała, że na Podlasie wróciła po to, aby założyć rodzinę. Nie wyobrażała sobie życia gdziekolwiek indziej. Na Podlasiu ma w zasadzie wszystko. Jest to dom, praca oraz przyjaciele.

Rozalia Mancewicz pomimo tego, że nie wybrała pracy w blasku fleszy, to wciąż ma swoich wiernych fanów. Na całe szczęście modelka się dzieli chętnie swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Najwięcej dowiemy się z Instagrama. Rozalię Mancewicz już obserwuje ponad czterdzieści trzy tysiące osób. Rozalię znajdziemy na @rozamance.

Będziemy z olbrzymią przyjemnością obserwować jak potoczy się dalej życie rodzinne, jak i także życie zawodowe Rozalii. Musimy przyznać, że ma przepiękną rodzinę. Można jej pozazdrościć. Naprawdę nie tylko prezentują się przepięknie, ale widać po nich, że bardzo się kochają i są świetną rodzinką.

Rozalia Mancewicz zawsze na nas robiła wrażenie. Jej skromność, stawianie sobie na pierwszym miejscu rodziny oraz masa innych jej cech bardzo nam imponuje. Takich szczerych osób brakuje nam. W show biznesie takowych na pewno brakuje.