Walentynki na Zamku Gniew

Zbliżające się Walentynki to idealna okazja, żeby zaplanować wyjątkowy pobyt w SPA dla pary. Zamek Gniew zachęca bogatą ofertą zabiegów.

Walentynki na zamku

O wyjątkową oprawę Walentynek zadbać można dzięki pobytowi w romantycznym miejscu, jakim jest na przykład Zamek Gniew z kompleksem SPA. Pakiet Walentynkowy to idealny pomysł na prezent dla przyjaciół, rodziców czy dla drugiej połówki. O szczegółach oferty przeczytać można pod linkiem https://www.zamek-gniew.pl/polecamy/walentynki-w-hotelu-zamek-gniew.

Zamek Gniew jest miejscem, w którym spotykają się historia i nowoczesność, luksus i finezja. Pokoje i apartamenty są gustownie urządzone i klimatyczne. Na terenie hotelu znajdują się kręgielnia, stół do bilardu, strefa basenowa z saunami oraz jacuzzi. W hotelowej restauracji spróbować można wykwintnej kuchni nowoczesnej nawiązującej do najlepszych staropolskich tradycji.

Walentynkowe SPA

Główną atrakcją na Zamku Gniew jest kompleks SPA. Goście mogą wybierać wśród wielu wyjątkowych zabiegów. Czekają na nich masaże relaksacyjne – gorącymi kamieniami lub świecą czy czekoladą, rytuały pielęgnacyjne, zabiegi łączące relaks z aromaterapią.

W ofercie znajdują się na przykład aromatyczne kąpiele dla dwojga. Kurland® Kąpiel Kwiatowa to luksusowy relaks z otulającymi ciało płatkami róży. Olej kąpielowy nawilży skórę, odżywi ją. Płatki róży pod wpływem ciepła wydzielają aromatyczną esencję, która zadziało relaksująco i rewitalizująco.

Wyjątkowym zabiegiem jest także rytuał Listy Miłosne. Peeling i masaż relaksujący na ciepłym oleju z dodatkiem afrodyzjaków to idealna opcja właśnie na Walentynki. Cały zabieg odbywa się w zamkowej komnacie miłości, pełnej świec.

Kolejnym rytuałem są Staropolskie Czułe Słówka. Ten romantyczny masaż dla dwojga w blasku świec z towarzyszeniem relaksującej muzyki i szampana może być zwieńczeniem romantycznego dnia lub rozpoczęciem wieczoru, podczas którego świętujemy miłość.

Warto Walentynki celebrować w wyjątkowy sposób i podarować sobie nie tylko wypoczynek w luksusowym miejscu, ale przede wszystkim – wspólnie spędzony czas i bliskość. Dzięki temu dbamy nie tylko o ciało i ducha, ale też o relację z bliską osobą i budowanie wspólnych, pięknych wspomnień.