Sinsay spódnice – na którą postawić?

Zmieniają się pory roku. Razem z nimi zmieniają się także trendy oraz najnowsze wyznaczniki stroju właściwego. Za modą wcale nie tak łatwo nadążać. Szczególnie gdy brakuje czasu na buszowanie po galerii. Kolejna przeszkoda to niemałe pieniądze na nowe elementy naszej garderoby. Jednak możemy otrzymać nieco porad w sieci. Dzięki temu dowiemy się, które Sinsay spódnice będą dla nas najodpowiedniejsze.

Rozmiar spódnicy

Chociaż spodnie bywają wygodniejsze w wielu okolicznościach, to nic nie przebije pięknej spódnicy. Mężczyźni chętnie oglądają kobiece odsłonięte łydki. Nieprawdą jest, że sylwetka nieidealna powstrzymać powinna płeć piękną przed założeniem spódnicy. Jednak niekoniecznie. Należy jednak odpowiednio dobrać spódnicę. Sprawdźmy ofertę Sinsay spódnice, a będziemy pod ogromnym wrażeniem.

Najważniejsze jest to, aby dobrać odpowiedni rozmiar spódnicy. Niektóre kobiety ulegają bardzo zgubnej wizji wyszczupleniu przez kupno mniejszego rozmiaru. Myślenie to jest bardzo błędne. Nawet kobieta szczupła, która ma ubraną spódnicę za ciasną, wydaje się po prostu większa. Materiał marszczący oraz ciągnący się nie tylko jest nieelegancki, ale obserwatorowi sugerują, że kobieta ją nosząca po prostu przytyła.

W naszym kraju jest używana najczęściej rozmiarówka, która wyliczana jest na postawie poszczególnych wymiarów w centymetrach. Rozmiary to od XS do XXL. XS jest równe 34, S 36 i tak dalej. Możemy jednak bardzo często się natknąć na angielską rozmiarówkę, która jest oparta na calach. Nasze 36 to w Anglii 8. Ogólna zasada mówi nam, że ubrania, które są produkowane na francuski rynek mają numerację zaniżoną. Zawsze wybierać należy ubrania o jeden rozmiar większe niż noszone w naszym kraju. W przypadku ubrań, które dedykowane są na niemiecki rynek sytuacja jest odwrotna.

Każdy producent także posiada swoją rozmiarówkę. Zanim dokonamy zakupu w sieci sprawdźmy dokładnie tabelę rozmiarów. Jeśli nie jesteśmy przekonani do zamówień w sieci, to pamiętajmy, że Sinsay również znajdziemy w formie stacjonarnych sklepów w całej Polsce.

Jaki krój spódnicy będzie najlepszy?

Każda kobieta, która stoi przed zakupem spódnicy powinna w pierwszej chwili ocenić swoją figurę obiektywnie. Wybierajmy cechy, które są warte podkreślenia. Na tych właśnie atutach skupiać się powinna. Należy eksponować swoje atuty najlepszym fasonem, kolorem oraz deseniem na materiale.

Przykładem jest spódnica ołówek dla szczupłych kobiet. Spódnice o kroju wąskim są przeznaczone dla szczupłych kobiet o wąskiej talii oraz o biodrach niezbyt obfitych. Kobiety o mankamentach wyraźnych wystrzegać się powinny kroju ołówkowego lub też stanu podwyższonego.