Mohito sukienki – jak je dobrać do swojej figury?

Każda kobieta ma pewne odstępstwa od figury idealnej. Jednak nie znaczy to, że nie możemy ich jakoś ukryć. Wystarczy tak naprawdę przy wyborze Mohito sukienki zastosować kilka rad dotyczących sukienki. Wystarczy wykorzystać kilka prostych wskazówek. Przekonajmy się.

Pełne biodra i uda oraz krągłości w pasie

Mohito sukienki dla kobiet o figurze gruszki charakteryzujące się pełnymi biodrami oraz udami, na pewno nie powinny być krótsza niż dosłownie kilka centymetrów powyżej kolan. Jest to bardzo ważna informacja. Wybierzmy koniecznie suknię z dołem o kształcie literki A. Koniecznie także upewnijmy się, że sukienka nie jest zbyt szeroka. Świetnie się sprawdzają sukienki z kontrafałdami.

Aby móc odwrócić uwagę od części ciała dolnej, wybierzmy sukienkę z głębokim dekoltem o kształcie literki V, kantar lub też ze zdobieniami w części górnej sukienki.

Jeśli mamy figurę w kształcie z jabłka w talii z krągłościami, musimy wydłużyć wygląd tułowia oraz tym samym odwrócimy uwagę od naszej talii. Wybierzmy sukienkę z podwyższoną talią, aby zarysować na nowo swoją figurę. Pomocny może się okazać stanik, który podtrzymuje dobrze piersi. Unikajmy bezwzględnie grubych pasów wokół naszego brzucha, a zamiast pasków wybierzmy łańcuszek lub też szarfę zawieszoną nisko na naszych biodrach.

Sukienki do okrągłych ramion, małego biustu czy też dużego biustu

Sukienki bez rękawków oraz z rękawami krótkimi w przypadku okrągłych ramion zdecydowanie nie są dla mas. Zamiast tego wybierzmy dzwonowate rękawy ¾, rękawy bufiaste czy też nawet rękawy o całej długości. W ten sposób ukryjemy obwisłe ramiona oraz także krągłości.

Jeśli mamy mały biust, to koniecznie należy unikać sukienki z głębokim dekoltem. Zamiast tego wybierzmy sukienki z plecami odkrytymi oraz zawieszone wokół naszej szyi. Cekiny czy też inne ozdoby w części górnej dodadzą nam troszkę kształtów.

Gdy zaś mamy czym oddychać, a więc mamy spory biust, to sukienka zawieszona wokół szyi czy też blisko szyi z dekoltem głębokim w kształcie literki V to świetny wybór dla nas. Wówczas piersi wyglądają bardzo atrakcyjnie. Wybierajmy koniecznie tkaniny cienkie, które „prześlizgują” się wokół naszego ciała i koniecznie unikajmy takich, które przylegają ściśle powodują, że nasze piersi wyglądają na jeszcze większe.

Gdy nie mamy talentu modowego i nie lubimy bawić się ubraniami, to zawsze można polegać na pracownikach salonów Mohito. Są to osoby naprawdę znające się na modzie i zawsze możemy na nich polegać. Nie zostawią nas bez pomocy. Jak widzimy nie jesteśmy z tym problemem same. Od razu nam lepiej.