Jakie są najpopularniejsze książki o samorozwoju w 2023 roku?

Rozwój osobisty to bardzo popularny temat, który zapewnia motywację do dalszej pracy, a do tego pokazuje ścieżki, którymi warto podążać, aby stawać się coraz lepszymi. Sam rozwój dotyczy sfery duchowej, psychologicznej, ale też zawodowej. Dzięki temu, zamiast tworzyć bariery, jesteśmy w stanie znajdywać rozwiązania, które uczynią nas szczęśliwszymi. Zapewne to tylko niektóre powody, dlaczego warto czytać książki o rozwoju osobistym. Sprawdź, już teraz, które pozycje książkowe cieszą się dziś największą popularnością.

6 książek o rozwoju osobistym, które musisz przeczytać w 2023 roku

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Dobra książka o rozwoju osobistym może być niczym iskierka, która rozpali Twoją chęć do zmiany. Poznaj 6 wartych uwagi pozycji książkowych, które powinieneś przeczytać w 2023 roku.

  • Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji S. J. Scott

Naucz się lepiej zarządzać swoim czasem wolnym i tym w pracy. Zacznij systematyzować obowiązki i przestań odkładać wszystko na później. Dzięki tej książce zyskasz większą kontrolę nad własnym życiem i zrozumiesz, że to, co możesz zrobić jutro, lepiej wykonać dziś. Jednak nie obawiaj się, że doprowadzi to do tego, że przez cały dzień będziesz zmagać się z obowiązkami w pracy. Ta książka zawiera też cenne wskazówki, które pomogą Ci w stworzeniu balansu między sferą zawodową a życiem prywatnym.

  • SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc! Klaudia Pingot

Jesteś kobietą i ciągle czujesz, że możesz więcej? Ta książka o rozwoju osobistym obudzi w Tobie pokłady siły i odwagi, które popchną Cię w kierunku zmiany oraz podejmowania nowych wyzwań. Przełam wszystkie granice i zdecyduj, co tak naprawdę czyni Cię szczęśliwą.

  • Skończ to, co zacząłeś. Sztuka samodyscypliny, czyli jak zabrać się do pracy i doprowadzić ją do końca Peter Hollins

Jeśli cierpisz na chorobę zwaną słomianym zapałem, to ta pozycja książkowa jest wprost stworzona dla Ciebie. Odkryj receptę na odwlekanie, poddawanie się, wewnętrzną blokadę i prokrastynację. Zamiast tego zacznij działać krok po kroku i znajdź w sobie motywację, którą możesz dawkować, aby dopiąć swego i osiągnąć swój wymarzony cel.

  • Sztuka rozwoju osobistego. Poznaj zasady najlepszego nauczyciela dobrobytu w Ameryce Bob Proctor

Jeśli szukasz dopiero swojej ścieżki życiowej, to ta pozycja może stać się doskonałym drogowskazem. Zrealizuj zawodowe, sportowe czy osobiste cele i stwórz mapę drogową, która znacznie ułatwi ten proces. Przestań błądzić po omacku, zamiast tego zacznij krok po kroku realizować swoje cele i poczuj się spełniony zawodowo i prywatnie. Ta książka o samorozwoju to dobry wstęp, gdy pragniesz zmian, ale nie wiesz, od czego zacząć.

  • Sztuka samodzielnej nauki. Jak zdobyć dowolną umiejętność w krótszym czasie i jak pokierować własną edukacją Peter Hollins

Dużą częścią rozwoju osobistego jest nauka nowych umiejętności. Jednak to nie takie łatwe, jeśli nie wiesz tak naprawdę, jak się uczyć bez pomocy nauczycieli. Dzięki tej książce dostaniesz proste i skuteczne wskazówki do nauki wszystkiego, co tylko będzie Ci potrzebne. Pozycja obowiązkowa dla osób w każdym wieku, także dla uczniów i studentów.

  • Trening superkreatywności dla dzieci Paulina Mechło, Olga Geppert

Przy pomocy tej książki naucz swoje dziecko kreatywności. Wykorzystaj moc zagadek, łamigłówek i gier umysłowych. Obudź w swoim dziecku duszę wynalazcy.