Mohito spodnie – na co należy zwrócić uwagę?

Jeśli przeglądasz ofertę Mohito spodnie w sieci i masz ochotę zamówić jedną parę, to koniecznie zwróć uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów, aby pasowały idealne. Poniżej znajdziesz kilka cennych porad, aby zakupy były naprawdę udane.

Fason spodni

Każda kobieta przyzna, że oferta Mohito spodnie robi ogromne wrażenie. Jednak okazuje się, że nie w każdych spodniach będziemy dobrze wyglądać. Pamiętajmy o kilku ważnych kwestiach. Jedną z nich jest fason spodni. Gdy jesteśmy raczej niskiego wzrostu, to postawmy na nogawki proste. Dzięki temu uda nam sobie dodać kilka centymetrów, a gdy się zdecydujemy założyć do spodni buty na pewnym obcasie, to będą wręcz idealne. Unikajmy takich spodni jak boyfriendy czy też dzwony. Lepiej również wybierać kolory jednolite, które nie mają przetarć oraz dziur. Podobnie nogawki proste, sprawdzą się idealnie, gdy zamierzamy zamaskować nieco szersze uda. Tu również postawmy na jednolite oraz ciemne kolory. Koniecznie bez przetarć, które przyciągać będą dodatkowo uwagę. Granatowe i czarne kolory są zdecydowanym strzałem w dziesiątkę.

Z kolei gdy nasza budowa jest drobna, to świetne sprawdzają się spodnie zwężane do dołu czy też rurki. Można wybrać także modele mające jaśniejsze wstawki czy też przetarcia. Jeśli natura była w stosunku do nas hojna i obdarzyła nas długimi nogami oraz szczupłą figurą to dowolnie można zaszaleć z krojami. Pamiętajmy o tym, aby wybierać jedynie takie modele, w których będziemy się dobrze czuły.

Na jaki stan postawić? Niski czy wysoki?

Na całe szczęście biodrówki odchodzą już totalnie w zapomnienie. W ich miejsce się pojawiły spodnie o klasycznym, wysokim oraz także niższym stanie. Spodnie o stanie wysokim wybierają często te kobiety, które mają troszkę więcej ciała, a stan wysoki ma zapewnić im komfort, że spodnie nie będą się zsuwały. Ale z całą pewnością na ulicy także spotkamy kobiety szczupłe w spodniach materiałowych o stanie bardzo wysokim.

Jeśli już mowa o klasycznym modelu, to charakteryzują się one tym, że materiał się kończy nieco nad biodrami. Jest to w zasadzie model, który jest idealny do absolutnie każdej sylwetki. Jeśli zaś chodzi o modele o niskim stanie, to raczej są one wybierane bardzo rzadko. Jeśli już tak się dzieje, to raczej letnią porą. A co jeśli nie jeansy? Jeansy to spodnie najczęściej wybierane. Jednak w garderobie warto także mieć spodnie imitujące skórę czy też spodnie materiałowe. Takie klasyczne oraz czarne spodnie to absolutny must have w naszej szafie. Zapamiętajmy sobie to.