Marzena Kipiel Sztuka ma poważne problemy finansowe

Marzena Kipiel Sztuka jest szerokiej publiczności głównie znana z roli Halinki w serialu „Świat według Kiepskich”. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Serialowa Halinka przyznała, że w związku z pandemią koronawirusa nie będzie miała z czego żyć już w grudniu.

Jej najbardziej znana rola

Marzena Kipiel Sztuka wciela się w rolę Kiepskiej Halinki w serialu o tytule „Świat według Kiepskich” już od roku 1990. Gwiazda przez dwadzieścia jeden lat zyskała naprawdę sporą sympatię wśród fanów, którzy śledzili z zaciekawieniem losy jakże zwariowanej rodziny.

Aktorka bardzo rzadko mówi o swoim prywatnym życiu. Wiemy, że Małgorzata Kipiel Sztuka była już trzy razy zamężna. Konrad Sztuka był pierwszym miejscem aktorki. Z Konradem rozwiodła. W roku 2015 mężczyzna zmarł z nowotworowej choroby.

Problemy finansowe

Aktorka była także związana z operatorem – Mariuszem Piesiewiczem, który zmarł w roku 2005 z powodu zaistniałego wylewu. Trzeci mąż także zmarł w roku 2009. Mowa o Przemysławie Buksakowskim. Z żadnym z mężczyzn aktorka nie doczekała się dziecka.

Obecnie gwiazda stacji Polsat jest w naprawdę poważnych tarapatach. W rozmowie z pismem „Twoje Imperium” aktorka wyznała, że ma poważne problemy finansowe. Niestety są tak duże, że nie będzie miała za co żyć już w grudniu.

Wyznała, że opłaciła czynsz, gaz oraz prąd, ale tylko do końca miesiąca. Kupiła także dużo więcej karmy dla swojego pieska Gienka. Niestety ma świadomość, że wszystko wskazuje na to, że w miesiącu grudniu nie będzie miała z czego żyć.

Jak łatwo się domyśleć problemy finansowe artystów (aktorów, piosenkarzy) są związane z trwającą pandemią koronawirusa. Przez obostrzenia wprowadzone filharmonie, teatry, jak i także inne ośrodki kultury po prostu zostały zamknięte do odwołania, a artyści niestety nie otrzymują wypłaty.

Na sam koniec wywiadu aktorka dodała, że czuje nie tylko strach, ale także totalną bezradność. Na domiar złego towarzyszy jej poczucie osamotnienia. Uczucia te niestety w ostatnim czasie niezwykle często jej towarzyszą.

Musimy także dodać na koniec, że zdjęcia na planie serialu pod tytułem „Świat według Kiepskich” niestety zostały wstrzymane oraz być może wznowione zostaną, ale dopiero od stycznia przyszłego roku. Mamy ogromną nadzieję, że nowe odcinki na antenie telewizji Polska pojawią się już niebawem, a aktorka wróci do dawnej formy. Jesteśmy o tym przekonani. Niestety tego rodzaju problem dotyczy teraz wielu osób. W tym także osób, które wcześnie nie miały żadnych problemów finansowych.