Kim jest Katarzyna Bosacka? [wiek, dzieci, Instagram]

Katarzyna Bosacka to polska dziennikarka, która cieszy się ogromną popularnością wśród fanów programów o tematyce zdrowotnej i kulinarnej. Co wiemy na temat jej życia zawodowego i prywatnego? Sprawdźcie w poniższym artykule!

Kim jest Katarzyna Bosacka?

Katarzyna Bosacka urodziła się 19 lipca 1972 roku. Z wykształcenia jest polonistką.

Okazuje się, że dziennikarka doskonale odnajduje się nie tylko w programach telewizyjnych, ale także współpracuje z prasą. W przeszłości była związana z Gazetą Wyborczą (1996) oraz magazynem Wysokie Obcasy (1998–2011). Była również korespondentką Wysokich Obcasów w Waszyngtonie (2007–2010). Oprócz tego jest współautorką książek Cena urody oraz Jestem mamą

Przez pewien czas była jedną z najpopularniejszych prezenterek w telewizji TVN Style. Programy, które prowadziła, dotyczyły tematyki urodowej, zdrowotnej, konsumenckiej oraz rodzinnej. Między innymi były to Wiem, co jem i Wiem, co kupuję, Salon piękności oraz O matko!. W czerwcu 2019 w związku z podjęciem współpracy firmą Laboratorium Naturella i zostaniu przez nią ambasadorką marek OnlyBio oraz OnlyEco, stacja TVN rozwiązała z nią wiążącą ich umowę.

Od 2019 Bosacka prowadzi kanał na platformie YouTube pod nazwą EkoBosacka, gdzie podejmuje tematy podobne do tych z programów, które niegdyś prowadziła. Jej filmy cieszą się dużą popularnością. W 2020 roku dołączyła do obsady TTV, gdzie aktualnie prowadzi swój program DeFacto Bosacka.

Katarzyna Bosacka — życie prywatne

Mężem Katarzyny Bosackiej jest Marcin Bosacki — dziennikarz, publicysta i dyplomata. Para posiada czwórkę trzeci. Niedawno obchodzili 23 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Bossacy przez pewien czas mieszkali w Kandzie, gdzie mąż Kasi pełnił funkcję ambasadora RP w Kanadzie. Warto podkreślić, że oboje bardzo dbają o swoją prywatność i rzadko zdarza się, że dzielą się nią z opinią publiczną.

Katarzyna Bosacka — Instagram

Katarzyna Bosacka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @katarzynabosacka. Aktualnie jej aktywność śledzi 53 tysiące użytkowników. Na swoim profilu dzieli się najczęściej projektami, nad którymi pracuje.