Kim jest Modny Tata? [wiek, blog, Instagram]

Przystojny, dobrze ubrany, a do tego wykształcony. Ideał, ale niestety zajęty, co pewnie zasmuci sporą część kobiet. Poznajcie Michała Będźmirowskiego, autora bloga Modny Tata.

Kim jest Modny Tata?

Michał Będźmirowski ma 36 lat i jest autorem lifestylowego i parentingowego bloga Modny Tata. Zawodowo jest wykładowcą akademickim, doktorem nauk społecznych. Prywatnie to szczęśliwy mąż i ojciec – 3. Na swoim blogu dzieli się z czytelnikami swoimi licznymi pasjami.

Tata w XXI w. to nie tylko mężczyzna pracujący, to również osoba rozwijająca wachlarz swoich zainteresowań i taką osobą jestem. Na co dzień jestem wykładowcą, posiadam stopień doktora, jednakże praca po drugiej stronie biurka, to nie jest całe moje życie. Moda, sport, kultura, kuchnia, to moje zainteresowania, które ewoluowały powoli przez całe życie, by właśnie teraz nabrać odpowiednich kształtów i kolorów, by móc się nimi podzielić z Wami. – pisze Michał Będźmirowski na swoim blogu.

Bloger jest również bardzo aktywny na Instagramie. Obecnie jego profil obserwuje prawie 61 tys. osób. Będźmirowski jest również autorem książki „Jak być fajnym tatą i nie zwariować”. Książkę oparł na swoich doświadczeniach z synem Brunem. Co pisze o ojcostwie?

Przez 30 lat nie wiedziałem co jest w życiu najważniejsze, aż do dnia kiedy wziąłem Go na ręce, kiedy spojrzałem na Niego, kiedy pocałowałem Go, kiedy zostałem Ojcem. Od tej chwili postanowiłem, że będę dla Niego wzorem, Osobą, z której będzie dumny, Osobą, którą będzie chciał zostać gdy dorośnie, Osobą, która dba o dom, o rodzinę, o Niego, o siebie — pisze na swoim blogu.

Będźmirowski wziął również w 2. edycji programu „Agent Gwiazdy”, jednak z show pożegnał się już w 1. odcinku, ponieważ najgorzej odpowiedział na pytania w teście wiedzy o Agencie. Chociaż w show była krótko, zdobył sympatię widzów oraz innych uczestników. Chwalono go za nie konfliktowość oraz dystans, czym zaskarbił sobie zaufanie innych gwiazd.