Joanna Krupa wprowadza na polski rynek swoje perfumy!

Miami House Wife Joanna Krupa

Joanna Krupa to nie tylko modelka, aktorka i prezenterka. Piękną kobietę można nazywać również bizneswoman. Joanna Krupa we współpracy z firmą Esotiq przygotowała kolekcję autorskich perfum, nad którą pracowała aż 2 lata. Perfumy by Joanna Krupa można kupić m.in. w sieci drogerii Rossmann.

Kim jest Joanna Krupa?

Joanna Krupa urodziła się 23 kwietnia 1979 roku w Warszawie. W wieku 5 lat wraz z matką wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkała jej babcia i ciocia. Po półtora roku do rodziny dołączył ojciec.

O karierze modelki marzyła od dziecka. Kiedy miała 13 lat, matka zapisała ją do szkoły modelek. Niestety ze względu na niski wzrost (170 cm) nie udało jej się trafić na wybieg. Karierę zrobiła dzięki pozowaniu w negliżu. W 2005 roku pojawiła się na okładce amerykańskiego Playboya, a w 2007 roku znalazła się wśród 25 najbardziej zmysłowych kobiet świata według magazynu dla mężczyzn.

Od 2010 roku jest główną jurorką w programie TVN Top Model. Aktywnie działa na rzecz praw zwierząt.

Joanna Krupa wprowadza na polski rynek swoje perfumy!

Joanna Krupa we współpracy z firmą Esotiq przygotowała kolekcję autorskich perfum. Wraz ze swoją agentką, Małgorzatą Leitner, pracowała nad nimi 2 lat. Brała udział w całym procesie od samego początku, wybierała składniki i testowała niezliczone ilości kombinacji. Ostatecznie powstały 3 zapachy, które w 100% oddają charakter Joanny.

Wszystkie produkty, które firmuję w 100% oddają mój charakter, moi fani mają gwarancję, że to moje autentyczne wybory i polecenia – reklamuje w ten sposób swoje perfumy modelka.

Szukając zapachu idealnego chciałam żeby był on delikatny a jednocześnie odrobinę glamour. Mam nadzieję, że właśnie taki efekt udało mi się osiągnąć a kobiety, które zdecydują się je kupić będą czuć się świeżo, kobieco a zapach doda im pewności siebie! – dodaje Krupa.

Joanna Krupa zamierza w przyszłości wprowadzić swoje perfumy również na rynek amerykański.

Perfumy by Joanna Krupa

#Follow the night

To słodki, intensywny, otulający i owocowy zapach, który przechodzi w lekko orientalną głębię. Jest to młoda, bardzo nowoczesna woń, idealna na wieczorne wyjścia i randki. Można je przyrównać do letnich zapachów marki Escada.

Nuty zapachowe:

Głowa: brzoskwinia, pomarańcza, mandarynka, karmel

Serce: karmel, pomarańcza, jaśmin

Podstawa: drzewo sandałowe, ambra, cedr, drzewo gwajakowe, karmel

#Follow the body

To soczyste i świeże perfumy, których nuta główna — lekko cierpka utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. To idealny zapach na co dzień. Można je przyrównać do perfum Boss Woman lub Yves Rocher Tendre Jasmin.

Nuty zapachowe:

Głowa: brzoskwinia, aldehydy

Serce: białe kwiaty, jaśmin

Podstawa: drzewo sandałowe, mech

#Follow the heart

To najbardziej intensywny, orientalny, zmysłowy zapach, w którym można wyczuć miód. Zapach jest bardzo nowoczesny, i idealnie sprawdzi się podczas wieczoru czy letniego popołudnia. Jest ciężkawy, a zarazem bardzo słoneczny. Można go przyrównać do Armani Idole.

Nuty zapachowe:

Głowa: miód, kadzidło

Serce: szafran, morela

Podstawa: belladonna, jaśmin, orchidea