Kim jest Magda Pyznar? [partner, Instagram, dziecko]

Magda Pyznar jest znana nam z programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Pomimo tego, że  z programu odeszła już kilka lat temu, to wciąż daje o sobie znać i ma mnóstwo fanów. Poznajmy Magdę nieco bliżej.

Życie prywatne

Magda Pyznar urodziła się w roku 1991. Pochodzi z Knurowa. Sama przyznaje, że nie miała w życiu łatwo. Miała jednak kilka poważnych pasji, ale dopiero punktem zwrotnym w jej życiu była przeprowadzka do Warszawy. Nie sposób się nie zgodzić z tą tezą. Od tego momentu stała się ona rozpoznawalna oraz zaczęła rozwijać swoje zawodowe życie.

Niestety o życiu Magdy wciąż wiemy niewiele. Na swojej stronie internetowej wspomina jedynie to, że zdobyła licencję dietetyka już po zakończeniu programu. Co więcej jest trenerem personalnym. Na pewno warto wejść na jej profil na Instagramie, na którym można poznać jej aktywności życiowe.

Magda Pyznar od najmłodszych lat trenowała taniec. W pierwszej kolejności był to taniec towarzyski, a później hip-hop. Jak wskazują nam jej posty, wróciła do sportu i została instruktorem. Oprócz tego bardzo dużo trenuje. Prowadzi także zdrowy tryb życia, który aktywnie promuje wśród swoich fanów oraz klientów.

Każda osoba, która oglądała jeden odcinek programu na MTV, ten wie, że w programie tym chodzi o niekończącą się zabawę. Po wystąpieniu dokładnie w czterech sezonach „Warsaw Shore”. Magda jednak ten tryb życia porzuciła oraz zupełnie przewartościowała priorytety swoje. Efektem tego w roku 2019 roku urodziła córeczkę Zuzię. Kobieta przyznaje, że rola mamy jest obecnie jej najważniejszym zajęciem w życiu.

Pomimo tego, że jej Instagrama śledzi już ponad 250 tysięcy osób, to Magda dosyć mocno filtruje tam przekazywane wiadomości. Wskutek takowych działań co prawda wiemy, że jest ona w związku szczęśliwym z ojcem dzieci, jednak kim on jest tego niestety nie wiemy.

W programie

Program MTV jest najodważniejszym programem telewizyjnym. Doczekał się już czternastu serii. Jest cały czas emitowany w stacji MTV. Magda Pyznar brała udział w nagraniach odcinków dokładnie od trzeciej do siódmej edycji. Przekłada się to na jej karierę telewizyjną od końca marca 2015 roku do końca miesiąca maja 2017 roku. Nie jest ona co prawda znaną najbardziej uczestniczką tego programu, ale bez wątpienia od roku 2015 jej popularność rosła lawinowo i to przez dłuższy czas. Magda Pyznar to przykład koronny na to, że aby zaistnieć w świadomości ludzi oraz w show-biznesie, nie jest kompletnie ważne to, co mówią ludzie. Najważniejsze jest to, aby w ogóle mówili.