Kim jest Magdalena Pieczonka? [wiek, instagram]

Magdalena Pieczonka jest autorką kolekcji rzęs oraz także pędzli do makijażu. Współpracuje na stałe z gwiazdami tworząc makijaże wprost na czerwony dywan. Programy takie jak „Pytanie na śniadanie” czy też „Dzień dobry TVN” są programami, w których jako gość chętnie zdradza widzom tajniki makijażu. Poza tym prowadzi swój kanał autorski na YouTube, w którym to krok po kroku uczy swoich widzów jak wykonać makijaż.

Początki kariery

Magdalena Pieczonka pochodzi z Cieszyna oraz jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. Jednak jej droga zawodowa potoczyła się całkiem inaczej. Nie pracuje w swoim zawodzie. Na całe szczęście, ponieważ to co robi, robi naprawdę perfekcyjnie.

W roku 2011 na Eska Music Awards wykonała swój pierwszy makijaż profesjonalny. Od tamtego czasu się stała rozpoznawalną, jak i także popularną makijażystką, a aktualnie jest już jedną z makijażystek czołowych w naszym kraju. Pracuje oraz mieszka w Warszawie. To właśnie tutaj prowadzi swoje własne studio profesjonalnego makijażu.

Rozkwit kariery

Udziela się jako ekspert w dziedzinie makijażu w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie”. Pracowała także przy wielu telewizyjnych produkcjach. Nie możemy pominąć także produkcji estradowych. Na koncie swoim ma także współpracę z bardzo dużą rzeszą gwiazd polskich.

Oczywiście Magdalena Pieczonka także się udziela w Internecie. Prowadzi tam swój kanał na YouTubie. Na swoim kanale udziela lekcji makijażu. Na dodatek prowadzi także instruktażowe cykle dla kilku portalu, a na swoich filmikach pokazuje w jaki sposób maluje znane osoby.

W latach 2015/2016 reprezentowała dwukrotnie Polskę na filmowym festiwalu w Cannes. Była ambasadorką marki Loreal Pari. Od roku 2017 jest także konsultantką kolorowych kosmetyków marki AA OCEANIC.

Jest także autorką książki pod tytułem „Twój makeup z gwiazdami”. Wybrana także została w plebiscycie Joy. Została influencerką roku w kategorii beauty. Na Instagramie ją obserwuje ponad 330 tysięcy osób, a prowadzi od niedawna także profil drugi, na którym pokazuje swoje stylizacje, który się stale rozwija.

Na kanale swoim YouTube, w którym to gości celebrytów oraz gwiazdy. Na kanale uczy krok po kroku jak wykonywać makijaż. Jest do tego jurorką oraz ekspertem w programie na kanale TVN „Stylowy Projekt”. Również bywa w takich programach jak: „Sablewskiej sposób na modę”, „Dzień dobry TVN” czy też „Pytanie na śniadanie”. W programach tych oczywiście zdradza widzom różnego rodzaju tajniki makijażu.