Kim jest Agata Paskudzka? [wiek, dzieci, Instagram]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Agata Rubik jest zoną znanego kompozytora Piotra Rubika. W ich szczęście i długie pożycie w polskim show-biznesie praktycznie nie wierzył nikt. Para jest jednak razem od ponad 14 lat, wychowują dwie córki. Oboje zapewniają, że 19-letnia różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą.

Kim jest Agata Paskudzka?

Agata Paskudzka urodziła się 12 grudnia 1986 roku. Zanim została żoną sławnego kompozytora, zajmowała się modelingiem. W 2005 roku brała udział w konkursie Miss Polonia. To właśnie para poznała się — Piotr Rubik tego wieczoru zasiadał w jury. Ostatecznie została II wicemiss, ale wygrała coś o wiele cenniejszego – miłość swojego życia.

Piotr Rubik jest starszy od swojej żony o 19 lat. Na pytanie magazynu Gala, czy to dobra różnica wieku, kompozytor odpowiedział:

Te dzielące nas lata są bez znaczenia. Nie jestem już gówniarzem, a jednak wciąż pozostaję na tyle dzieckiem, że różnica wieku między nami się zaciera. Nasze światy, choć różne, przenikają się. Nie jestem hermetyczny.

Agata Rubik i Piotr Rubik – historia związku

Para pobrała się w 2008 roku, po trzech latach znajomości. Całe wydarzenie było trzymane w tajemnicy. Ostatecznie zdjęcia z uroczystości opublikowane zostały na łamach czasopisma Viva!, które wykupiło na wyłączność prawa do sesji zdjęciowej za 200 tys. zł. Mimo że od ślubu minęło ponad 14 lat, wciąż uchodzą za jedną z najbardziej  zgodnych par w polskim show-biznesie.

Rubikowie mają dwie córki, Helenę (ur. 20 maja 2009) i Alicję (ur. 25 maja 2013).

Agata Rubik — Instagram

Agata Rubik prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @agata_rubik. Jej profil cieszy się ogromną popularnością, obecnie kobietę obserwuje 78,3 tysiące internautów. Można tu zobaczyć piękne rodzinne fotografie, a także stylową, elegancką wersję matki dwójki dzieci. Widać, że rodzina ma dla Agaty wielkie znaczenie, i to właśnie a w gronie najbliższych osób jest najszczęśliwsza.