Kim jest Gabriela Świerczyńska?

Gabriela Świerczyńska to nowa Ania z serialu „M jak miłość”. Ta czternastoletnia aktorka oraz modelka, którą widzowie doskonale pamiętają jako Tosię z serialu „Na dobre i na złe”, od dokładnie 1425 odcinka serialu „M jak miłość” zastąpi poprzednią aktorkę w roli. Ani. Kim jest następczyni Weroniki Wachowskiej? W jakich serialach grała jeszcze ta śliczna nastolatka, która ma ogromną szansę stania się jedną z największych gwiazd serialu „M jak miłość”?

To nie jest debiut przez kamerą

Gabriela Świerczyńska w serialu „M jak miłość” zamiast Weroniki Wachowskiej gra Annę Wojciechowską, córkę Marty, którą gra Dominika Ostałowska oraz także siostrę Łukasza (Jakuba Józefowicza). Poznajmy nową Anię nieco bliżej.

Od razu musimy wiedzieć, że dla czternastolatki udział w serialu „M jak miłość” nie jest przed kamerami jej debiutem. Po raz pierwszy wystąpiła w serialu „Plebania”. Miała wówczas jedynie pięć lat. Wystąpiła tam gościnnie i wcieliła się w rolę Brygidy. Większa rola została jej powierzona w roku 2011. Wówczas przez cztery lata grała Soszyńską Tosię, córkę Magdy (Anna Dereszowska) oraz Piotra Gawryły (Marek Bukowski) w serialu „Na dobre i na złe”. W Leśnej Górze ostatni raz pojawiła się przed sześcioma laty. Jej wątek został wygaszony, ponieważ Piotr wyjechał do Izraela.

Nieco oddaliła się w cień

Gdy jej rola została wygaszona w serialu „Na dobre i na złe” to Gabriela Świerczyńska zniknęła z seriali. Jednak na pewno Gabriela Świerczyńska nie zniknęła na dobre oraz także nie osiadła na laurach. Tak naprawdę dziewczyna cały czas się rozwijała. Głównie jednak jako modelka. Bowiem brała udział w kolejnych reklamowych kampaniach. Jakiś czas temu dołączyła także do obsady serialu pod tytułem „Korona królów”. W serialu tym przez kilkanaście odcinków grała Elżbietkę, która była córką Anny (Marta Bryła) oraz Kazimierza (Mateusza Króla).

Gdy obserwujemy różne social media aktorki, a głównie jej Instagrama, to nie trudno dochodzimy do wniosku, że serialowa Ania z „M jak miłość” genialnie się czuje jako modelka i robi to naprawdę profesjonalnie. Widać, że zajęcie to również sprawia jej radość. Naturalna oraz przepiękna Gabrysia Świerczyńska jest ozdobą wyjątkową serialu „M jak miłość”.

Lubimy oglądać ją na ekranie, ale jej zdjęcia w sieci także robią ogromne wrażenie. Na pewno będziemy śledzić dalszą karierę Gabrieli Świerczyńskiej. Jesteśmy przekonani o tym, że na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy i zrobi nam miłą niespodziankę. Na pewno tak się właśnie stanie. Już nie możemy się doczekać.