Przeprowadzki krajowe – zorganizuj je z Fortis!

Jeśli chcesz ograniczyć sobie pracy i energii. Nie masz ani chęci, ani czasu na to, aby w pełni zająć się całą organizacją. Boisz się, aby Twoje rzeczy nie zniszczyły się w czasie przenoszenia lub transportu, to doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Fortis.

Żeby dowiedzieć się czy Twój rejon jest obsługiwany przez Fortis to do dyspozycji jest strona internetowa https://fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki/krajowe. Przedstawiciel handlowy chętnie udzieli Ci również szczegółowych informacji telefonicznie. Po indywidualnej konsultacji otrzymasz również darmową wycenę. Fortis nie ma stałego cennika. Każda przeprowadzka jest inna i wymaga użycia innych metod. Z tego powodu do dokładnej wyceny konieczna jest indywidualna konsultacja, w której uwzględnione zostaną wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta.

Przeprowadzki Polska – jakie trudności ma relokacja do innego miasta?

Na przeprowadzki krajowe decyduje się wiele osób. Są one łatwiejsze do organizacji niż przeprowadzki międzynarodowe, jednocześnie nie wymagają od nas aż tak drastycznych zmian, jak zmiana klimatu, języka, kultury. Jednak nawet jeśli przeprowadzasz się względnie blisko, to i tak musisz dokładnie przemyśleć swoją relokację pod względem logistycznym. Wszystkie rzeczy należy posortować, zapakować, przenieść do środka transportu, który masz do dyspozycji, następnie przewieźć i rozpakować w nowym lokum. Bez względu na odległość przeprowadzki między miastami – nie możesz żadnego z tych etapów pominąć.

Decydując się na współpracę z Fortis możesz mieć pewność, że Twoja przeprowadzka międzymiastowa zostanie przeprowadzona szybko, bezpiecznie i bardzo profesjonalnie. Fortis gwarantuje kompleksową pomoc. Pomoże w pakowaniu oraz zabezpieczaniu zarówno mebli, jak i innych wysokogabarytowych przedmiotów. Fachowcy zabezpieczą ściany i podłogi, aby nie uszkodzić ich w czasie przenoszenia rzeczy, następnie przeniosą wszystkie przedmioty, przewiozą w wyznaczone miejsce i pomogą w rozpakowaniu. W zależności od Twoich potrzeb oraz oczekiwań oferta może zostać rozszerzona, np. o montaż i demontaż mebli, dodatkowe zabezpieczenie folią bąbelkową czy stretchem mebli, załadunek i/lub rozładunek towaru w dodatkowych miejscach, innych niż miejsce docelowe, a także usługę magazynowania.