Liftingujący masaż twarzy – czy to naprawdę działa?

Gładka cera i młodzieńczy wygląd wcale nie muszą być wyłącznie efektem dobrych genów lub też regularnych wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Doskonałą alternatywą dla chirurgicznych nici i noży jest liftingujący masaż twarzy. Zabieg Kobido Up wykonują doceniani specjaliści w warszawskim Studiu Terapii Manualnych Twarzy Witolda Pyrkosza.

Liftingujący masaż twarzy (https://pankobido.pl/kobido/) brzmi raczej jak delikatny zabieg, prawda? Jeśli więc nachodzą Cię wątpliwości, czy tego typu rozwiązania to skuteczna propozycja, natychmiast je rozwiewamy. Warto bowiem wiedzieć, że już po pierwszej sesji japońskiego liftingu twarzy można spodziewać się naprawdę wyraźnych i pożądanych efektów!

Drobne zmarszczki i bruzdy mimiczne zostają zredukowane na skutek likwidacji napięć i przywrócenia mięśniom twarzy funkcji. A gdyby tego było mało… klient może również liczyć na wymodelowanie owalu twarzy oraz oczywiście solidną dawkę relaksu.

Liftingujący masaż twarzy – jak przebiega zabieg?

Zacznijmy jednak od początku. Jak dokładnie przebiega zabieg Kobido Up? W pierwszej kolejności masażysta wykonuje intensywne ruchy, mające na celu usunięcie napięć mięśniowych. To na tym etapie zostają zlikwidowane drobne zmarszczki mimiczne.

Następnie przychodzi czas na rozluźnianie mięśni, które napinają się, gdy gromadzimy w sobie emocje. Co dalej? Dalej specjalista wykonuje drenaż limfatyczny, dzięki czemu pozbywamy się opuchnięć oraz cieni pod oczami.

Potem mamy do czynienia z autorskim masażem interbukalnym (wewnątrzszczękowym), który pomaga likwidować bruzdy wokół ust i policzków, a także rozluźnia szczękę. Po tych etapach następuje lifting oraz modelowanie owalu twarzy klienta.

Czy to koniec? Absolutnie nie. Jeśli wybierzesz zabieg Kobido Up, czeka Cię jeszcze akupresura, a także masaż kulami solnymi. Jeśli sobie tego życzysz, specjalista ze studia Studio Terapii Manualnych Twarzy Witolda Pyrkosza wykona kinezjotejping, który wzmacnia efekty japońskiego liftingu twarzy.

Liftingujący masaż twarzy – efekty

Jakich efektów można się spodziewać, stawiając na zabieg Kobido Up? Warto wiedzieć, że pierwsze rezultaty pracy masażystów ze studia Pan Kobido klienci mogą zauważyć jeszcze w trakcie sesji.

Rozluźnione mięśnie, likwidacja drobnych zmarszczek mimicznych i odżywiona skóra o wyrównanym kolorycie to nie wszystko. Zredukowanie oznak zmęczenia pod postacią opuchnięć i cieni pod oczami także można wpisać na listę szybkich rezultatów.

Osoby, które skorzystały z zabiegów Kobido Up, chwalą sobie również poprawę owalu twarzy oraz podkreślenie jej rysów.

Liftingujący masaż twarzy – cena

Chcesz wypróbować liftingujący masaż twarzy na własnej skórze? Nic prostszego! Wystarczy, że umówisz się do Studia Terapii Manualnych Twarzy Witolda Pyrkosza na zabieg drogą telefoniczną lub elektroniczną, a następnie uiścisz opłatę rezerwacyjną.

Jaki jest koszt usługi Kobido Up? Kwota zależy od masażysty, który ją wykonuje oraz rytuału i utrzymuje się w przedziale między 350 a 600 złotych. A jaki jest czas trwania liftingującego masażu twarzy? Od 80 do 100 minut.

Gabinety Pan Kobido znajdują się w Warszawie przy ulicach Kruczej 13/18 oraz Królowej Marysieńki 20/2.