Kim jest Julia Czerkawski? [wiek, Izabela Scorupco, Mariusz Czerkawski]

Julia Czerkawski jest córką aktorki Izabeli Scorupco oraz sportowca Mariusza Czerkawskiego. Młoda dziewczyna mieszka razem z mamą w Stanach Zjednoczonych. Znamy ją przede wszystkim z Instagrama, gdzie dzieli się z followersami wydarzeniami ze swojego życia. Szczególną uwagę przyciąga uroda 21-latki, która jest bardzo podobna do swojej mamy. Co jeszcze wiemy o pięknej Julii?

Julia Czerkawski — rodzice

Rodzicami Julii są znani w świecie polskiego filmu oraz sportu — Izabela Scorupco i Mariusz Czerkawski.

Ona jest aktorką, która na swoim koncie ma wiele wybitnych produkcji, m.in. Golden Eye (amerykańska produkcja o przygodach Jamesa Bonda), czy też Ogniem i Mieczem Jerzego Hoffmana. Gwiazda odnosiła również sukcesy w modelingu, zaliczyła również przygodę wokalną. Izabela Scorupco urodziła się w 1970 roku w Białymstoku, ale większość życia spędziła za granicą — najpierw w Szwecji, a od 2003 roku w Stanach Zjednoczonych.

On urodził się w 1972 roku w Radomsku i jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli hokeja w historii. Podczas swojej kariery bronił barw klubów NHL takich jak: Montreal Canadiens, Toronto Maple Leafs oraz New York Islanders. Obecnie, chociaż na emeryturze, nadal związany jest ze sportem. Obecnie pracuje jako menadżer oraz komentator.

Izabela Scorupco i Mariusz Czerkawski nie byli długo małżeństwem (1997 – 1998, ślub wzięli w Waszyngtonie), ale ich związek zaowocował córką Julią. Dziewczyna mieszka z mamą w USA i ma świetny kontakt ze swoim tatą.

Julia Scorupco czy Julia Czerkawski?

Instagramowe konto Julii nazywa się „Julia Scorupco”, ale dziewczyna często nazywana jest również Julią Czerkawski. Dziewczyna w udzielanych czasem wywiadach podpisuje się naprzemiennie nazwiskiem matki i ojca.