Jak znaleźć dobry hotel na wyjazd integracyjny?

Planujesz wyjazd integracyjny lub konferencję dla całej firmy? Takie wydarzenie możesz zorganizować w hotelu, który dysponuje odpowiednim zapleczem logistycznym. Dobra lokalizacja, pyszny catering i kompleksowo wyposażone sale to tylko kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań. Sprawdź, jak dokonać słusznego wyboru!

Firmowy event to doskonała okazja, aby pracownicy lepiej się poznali i konstruktywnie spędzili z sobą czas w przyjaznej atmosferze. W trakcie wyjazdu uczestnicy powinni mieć zapewnione noclegi, wyżywienie i ciekawe atrakcje. Jeśli planujesz branżową konferencję, to musisz zarezerwować hotel na wyjazd integracyjny z dużą salą i profesjonalnym nagłośnieniem. Jak znaleźć idealne miejsce? Podpowiadamy!

Określ swoje potrzeby

Wyjazdy firmowe mogą przybrać różną formę. Dlatego to ważne, aby przed zarezerwowaniem terminu, najpierw dokładnie określić swoje potrzeby. Hotel na konferencję nie może być przypadkowy. Takie miejsce musi być reprezentatywne i powinno zapewnić uczestnikom odpowiednie warunki pobytu. Podstawą będą dobrze wyposażone pokoje, przestronna sala z klimatyzacją i dostępem do projektora, urozmaicony catering oraz malownicza okolica. Jakie czynniki trzeba wziąć pod uwagę, planując event firmowy? W tym celu ustal:

  • termin wyjazdu,
  • liczbę uczestników,
  • cel wyjazdu,
  • dodatkowe atrakcje.

Hotel na konferencję powinien dysponować dużym parkingiem, na którym wygodnie pomieszczą się wszystkie samochody. W przypadku większej liczby uczestników dobrym pomysłem będzie również zamówienie autokaru.

Dobry hotel na wyjazd integracyjny – czyli jaki?

Podczas wyjazdu integracyjnego musisz zadbać o atrakcje, które zainteresują pracowników i zmotywują ich do działania. Dlatego warto znaleźć hotel, który umożliwia zorganizowanie ćwiczeń w ramach team buildingu, zabaw outdoorowych, gier terenowych i wieczorów tematycznych. Hotel na integrację powinien również zapewniać rozrywki, z których goście będą mogli skorzystać w swoim czasie wolnym. W takim wypadku świetnie się sprawdzą kręgle, bilard czy popularne piłkarzyki. Dodatkowym atutem będzie także możliwość skorzystania z relaksujących zabiegów SPA.

Jak zorganizować piknik firmowy?

Piknik firmowy to doskonała alternatywa dla zwykłego wyjazdu firmowego. Aby go zorganizować, musisz znaleźć obiekt, który dysponuje rozległym i starannie zagospodarowanym terenem zielonym. Impreza na świeżym powietrzu to wspaniały pomysł na uczczenie jubileuszu firmy. Na takie wydarzenie możesz zaprosić wszystkim pracowników wraz z ich rodzinami. Hotel na piknik firmowy powinien mieć profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Podczas zabawy na zewnątrz dobrze sprawdzi się grill, ognisko i różnego rodzaju atrakcje dla najmłodszych.

Planowanie wyjazdu firmowego trzeba rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Wówczas bez problemu znajdziesz wolne miejsca w renomowanym hotelu. Takie wydarzenie pozytywnie wpłynie na atmosferę w firmie, dzięki czemu pracownicy będą mieli więcej energii do stawienia czoła codziennym wyzwaniom.