Sinsay sukienki – jak dobrać tę idealną?

NEW YORK, NEW YORK - SEPTEMBER 11: Charlotte Groeneveld is seen wearing a white Marc Jacobs dress outside the Marc Jacobs show during New York Fashion Week S/S20 on September 11, 2019 in New York City. (Photo by Daniel Zuchnik/Getty Images)

Każda kobiet chce wyglądać genialnie w kupionej sukience. Jednak łatwo się zorientować, że dobór sukienki nie jest wcale taki prosty, jakby mogło się wydawać. Musimy wiedzieć, które Sinsay sukienki będą dla nas odpowiednie, a której od razu należy skreślić.

Idealna sukienka dla gruszki

Pamiętajmy o tym, że gdy w danej sukience czujemy się dobrze, to równie dobrze wyglądamy. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które na pewno się przydadzą, gdy będziemy oglądać ofertę Sinsay sukienki. Wybór kreacji na weeding party czy też na koktajl nie jest niestety taki prosty. Zawsze czegoś jest za dużo, czegoś za mało, a jeszcze czegoś innego nie chcemy tego eksponować. Pewnie znamy to z własnej autopsji. Skorzystajmy z porad jak znaleźć idealny typ, który podkreśli wszelkie zalety Twojej sylwetki, a jednocześnie ukryje jej wszelkie mankamenty.

Jeśli masz figurę gruszki, to powinnaś zatrzymać się na nieco dłużej. Kobiet, które mają figurę gruszki mają: płaski brzuch, długą talię, małe piersi, masywne nogi oraz do tego szerokie biodra. Sukienką idealną dla gruszki jest sukienka kopertowa, tunika bądź też sukienka koszulowa. Dekolt  kształcie literki V znacznie wyeksponuje niezmiernie ładny dekolt, a wiązany w pasie podkreśli idealnie naszą wąską talię. Dół sukienki jednak powinien być troszkę rozkloszowany. Dobrze jeśli to byłoby lekkie A. Chodzi o to, aby biodra się stały znacznie mniej widoczne (im sukienka bardziej opływ biodra i się opiera na nich – tym mniej widoczne są, a uwagę przykuwa oczywiście biust, tym samym sylwetka się świetnie równoważy. Sprawdzą się doskonale różnego rodzaju wzory, printy oraz zdobienia na górnej części ciała. To one właśnie odwracają znacznie uwagę od biustu małego. Wśród słynnych gruszek można wyróżnić Shakirę oraz Jennifer Lopez.

Idealna sukienka dla klepsydry

Wiele kobiet także może się pochwalić figurą klepsydry. Kobiety o tym kształcie mają: wąską talię, duże piersi, wydatne uda oraz szerokie biodra. Góra mocno obcisła, talia dopasowana (niczym osy) oraz dół w literkę A jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Sukienki o tymże fasonie podkreślają figurę. Na pewno spłaszczają brzuch, uwydatniają biust, a do tego wąska talia jest podkreślona w sposób idealny. Sukienki z głębokim oraz okrągłym dekoltem to sukienki wręcz idealne dla tegoż typu figury. Jeśli chodzi o plisy, printy i kolory to panuje tutaj pełna dowolność. Słynne klepsydry to: Kim Kardashian, Beyonce czy też Scarlett Johansson. Czy po tej analizie gruszkom oraz klepsydrom będzie łatwiej dobrać idealną sukienkę? Jak najbardziej tak.