Kim jest Paweł Jasionowski?

Nie da się ukryć, ale Paweł Jasionowski już wielokrotnie nas zaskoczył. Jednym z większych zaskoczeniem było jego uczestnictwo w rozrywkowym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mogliśmy się spodziewać wspaniałego show i takie właśnie było.

Od dziecka związany z muzyką

Musimy mieć na względzie, że Paweł Jasionowski związany jest od dziecka z muzyka. Od swoich najmłodszych lat grał na saksofonie oraz na fortepianie. Jest aktualnie znany osobom, które słuchają muzyki disco polo. Bowiem jest to lider popularnego zespołu Master. Co jeszcze powinniśmy o nim wiedzieć?

Poza tym, że jest liderem zespołu Masters, to jest producentem, kompozytorem oraz także autorem tekstów piosenek zarówno swoich, jak i także innych artystów. Ma on już na swoim koncie ponad czterdzieści piosenek. Jego największymi hitami są: Schody do nieba, Słodka jak miód czy też Pijemy Twoje zdrowie.

Jego udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla wielu osób był zaskoczeniem. W tej edycji wystąpił z Moniką Borzym, Joanną Jabłczyńską, Krzysztofem Kwiatkowskim oraz Sławomirem Zapałą.

Poznaliśmy go w programie z całkiem innej strony. Bardzo często o artystach disco polo mówi się, że nie do końca potrafią śpiewać. W tym przypadku jednak jest inaczej. Moglibyśmy Pawła skrzywdzić w ten sposób się o nim wyrażając. Udowodnił nam w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, że naprawdę ma talent i potrafi przepięknie śpiewać. Co jak co, ale naprawdę jesteśmy w szoku i pod ogromnym wrażeniem.

Życie prywatne

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że o osobach publicznych wiemy bardzo dużo. Najczęściej sami zdradzają nam wiele szczegółów swojego życia. Najczęściej dokonują tego w mediach społecznościowych. Jednak w przypadku Pawła Jasionowskiego jest niestety odwrotnie. O swoim życiu prywatnym opowiada bardzo mało. Co więcej z jego mediów społecznościowych także zbyt wiele się nie dowiemy. Co nam pozostaje? Możemy obserwować to co jest najważniejsze, a więc twórczość tegoż muzyka. Zapoznajmy się także z tekstami, które pisze. Po głębszej analizie będziemy naprawdę pozytywnie zaskoczeni. Te teksty robią wrażenie. Nie są to tylko utwory o czymś głupim, co kompletnie nie ma sensu w naszego życia.

Z powyższego tekstu powinniśmy się nauczyć, że czasem możemy wydać o kimś błędną i krzywdzącą opinię. Bardzo często tak się właśnie dzieje w momencie wyrażania naszej opinii na temat wykonawców disco polo. Bardzo często są to utalentowane osoby a to, że niekiedy słowa piosenek nie są zbyt dobre, to wcale nie wpływa na ich talent do śpiewania.