Z czego składa się dobry zestaw do przedłużania paznokci na tipsie?

Tipsy to coś, co uwielbiane jest przez setki kobiet. Dzięki nim nawet wtedy, kiedy Twoje paznokcie są krótkie, kruche i łamliwe – w ciągu kilku chwil, mogą one uzyskać niepowtarzalny, elegancki wygląd. Co równie ważne, dobrze założone tipsy utrzymają się na Twojej płytce przez kilka tygodni. I to nawet wtedy, gdy będziesz je moczyła w wodzie podczas sprzątania czy codziennych kąpieli. Tylko jaki zestaw do tipsów wybrać by móc bez problemu cieszyć się powyższymi zaletami? Naszą propozycją są produkty z linii SOFT GEL TIPS, którą stworzyła marka VICTORIA VYNN. Zobacz, co dokładnie otrzymasz kupując SOFT GEL TIPS!

Zestaw do robienia tipsów – poznaj jego zawartość

Zacznijmy od tego, że omawiany zestaw do paznokci z tipsami zawiera aż 500 tipsów zrobionych z akrylu. Znajdziemy tu produkty w 10 rozmiarach i 5 idealnie przygotowanych kształtach. Jakie to kształty? Pierwszy z nich jest określany jako long coffin. Są to bardzo eleganckie, mocno wydłużona balerina.
Kolejne kształty to natomiast:

  • long stiletto – długie tipsy o formie mocno zwężającej się w stronę wolnego brzegu;
  • medium square – czyli kwadraty o średniej długości;
  • medium almond – klasyczne migdałki mające również średnią długość;
  • short round – czyli krótkie, zaokrąglone paznokcie.

Plusy, które łączą wszystkie te wersje, to między innymi perfekcyjne wyprowadzenie bocznych krawędzi, zwiększona grubość i twardość na wolnym brzegu, mniejsza grubość i elastyczność przy wale okołopaznokciowym oraz obecność naturalnego apexu. Warto podkreślić również naturalny wygląd oraz lekko satynowe wykończenie, które mają te tipsy do przedłużania. Zestaw w tak rozbudowanej formie pozwoli stylistce z łatwością dobrać produkty idealnie dopasowane do płytki klientki oraz do tego, jakiego efektu ostatecznego ona oczekuje. Z kolei wygodę przechowywania i przenoszenia obecnych w komplecie tipsów, zapewnia komfortowe pudełko z tworzywa sztucznego, w którym zostały one umieszczone.

Zestaw do robienia paznokci na tipsie – co zawiera?

Można by roboczo powiedzieć, że SOFT GEL TIPS to zestaw tipsów z specjalnym żelem. Kupując go otrzymujemy bowiem preparat, który służy do mocowania sztucznych paznokci na naturalnej płytce. Jednak preparatem tym nie jest klej – zastąpiono go GEL TIPS STRONG FOUNDATION (w opakowaniu 15 ml). Jest to zaawansowany żel posiadający właściwości światłoutwardzalne, którego używa się do przytwierdzania tipsów. Ma on elastyczną, samopoziomującą formułę, która doskonale rozprowadza się na płytce i tworzy wytrzymałą warstwę – wiążącą tips z paznokciem naturalnym. 

Preparat numer dwa, który otrzymamy kupując powyższy zestaw do robienia paznokci na tipsie, to PREP TIPS FOR DEGREASING (opakowanie 15 ml). Dzięki niemu skutecznie odtłuścimy zarówno spodnią część tipsów, jak i naturalną płytkę paznokciową klientki. Zastosowanie go na samym początku pracy – zapewni dobrą przyczepność oraz trwałość przygotowywanej stylizacji. https://victoriavynn.com/pl/produkt/soft-gel-tips-starter-kit/836.html

Trzeci preparat – PRIMER TIPS ACID FREE (15 ml) – jeszcze bardziej podnosi przyczepność, jaką ma omawiany zestaw do tipsów akrylowych. Bezpieczna, bezkwasowa formuła przeznaczona jest do nakładania zarówno na płytkę naturalną, jak i na spód tipsa. Listę preparatów zamyka TOP TIPS NO WIPE (15 ml). Jest to hybrydowy top wysokiej jakości, posiadający błyszczące wykończenie. Nie posiada on warstwy dyspersyjnej. Nałożenie jego cienkiej warstwy na zakończenie pracy sprawi, że efekty będą trwałe, zabezpieczone przed ryzykiem uszkodzenia.

By jednak SOFT GEL TIPS można było uznać za w pełni kompletny zestaw do tipsów, musiały się w nim znaleźć dwa ważne akcesoria. Pierwszym z nich jest – pilnik do paznokci NAIL FILE 100/180. Jest to jednorazowy produkt o kształcie półksiężyca, którego pierwsza strona ma gradację 100, zaś druga ze stron jest znacznie drobniejsza i posiada gradację 180. Kropką nad “i” jest poręczna lampka LED ze światłem punktowym za pomocą, której wykonamy wstępną polimeryzację żelu SOFT GEL TIPS. Dzięki temu, że jej wymiary nie należą do dużych, z łatwością zmieścisz ją zarówno na niewielkim stoliku kosmetycznym, jak i w torbie, którą zabierasz ze sobą, jeśli świadczysz usługi mobilnego manicure.