To ona pomaga rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk popularność zdobyła, występując w programach telewizyjnych, związanych z tematyką remontową. Od 2013 roku remontuje domy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, na łamach programu telewizji Polsat „Nasz nowy dom”.

Kim jest Martyna Kupczyk

Martyna Kupczyk konsekwentnie chroni swoją prywatność dlatego trudno znaleźć w sieci informacje na jej temat. W jednym z wywiadów zdradziła jednak, że przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała jako architekt. Po powrocie do Polski założyła biuro projektowe Emka, którego siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim. Inspiracje do swoich projektów zbiera z każdego miejsca, w którym się znajduje.

Architektka po ciężkim dniu najbardziej lubi relaksować się spacerując po nadmorskiej plaży. Tego nauczyła się, będąc za granicą, a zebrane tam muszle kolekcjonuje do dziś.

Prywatnie Martyna Kupczyk jest mamą kilkuletniej Kornelii, która jest bardzo podobna do swojej mamy. Niestety architektka nie wyjawiła do tej pory, kto jest ojcem dziewczynki.

Martyna Kupczyk – „Nasz nowy dom”

Program „Nasz nowy dom” gości na antenie Polsatu od 2013 roku. Prowadzi go Katarzyna Dowbor, jednak to właśnie architekt Martyna Kupczyk jest motorem napędowym każdej metamorfozy. Producenci podejmują się w programie nierzadko trudnych projektów, pomagając w ten sposób rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Martyna Kupczyk brała również udział w jednej z edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie tanecznym jej instruktorem był Żora Korolyow.