Tissot – zegarki szwajcarskie dla wymagających

Kupując zegarek, zwróć uwagę na kilka parametrów – idealny model powinien być wytrzymały, precyzyjny, starannie wykonany i wyposażony w najlepsze komponenty. Musi też pasować do Twojego stylu. Bogatą kolekcję czasomierzy oferuje Tissot – zegarki dla pań i panów tej renomowanej marki szwajcarskiej są doskonale wykonane. Poznajmy bliżej tego cenionego na całym świecie producenta.

Na co zwracać uwagę, wybierając zegarek?

Marka. Duże znaczenie ma wybór marki – najlepiej, jeśli jest ona znana od lat i posiada renomę. Wśród takich brandów można wymienić m.in. Certinę, Seiko, Atlantic czy Tissot. Historia marki Tissot sięga 1853 roku – dziś zegarki te są synonimem dokładności, wytrzymałości oraz elegancji.

Mechanizm i inne elementy. Przede wszystkim liczy się wiele parametrów – jak wykonanie, mechanizm będący sercem zegarka, a także inne komponenty. Mechanizm może być kwarcowy, automatyczny, mechaniczny lub solarny.

Ważne jest też szkło chroniące tarczę – w zależności od modelu najczęściej jest ono mineralne lub szafirowe, czasami dodatkowo z antyrefleksem. Zwróć też uwagę na kopertę, rodzaj zapięcia, klasę wodoszczelności, jakość i wykonanie paska lub bransolety.

Design. Może to być m.in. model klasyczny, odpowiedni na każdą okazje, sportowy na co dzień lub modowy, czyli odpowiadający aktualnym trendom.

Sklep. Ważne jest też miejsce, w których kupisz wybrany model Timex, Longines czy Tissot. Zegarki markowe znanych producentów kupuj jedynie w autoryzowanych sklepach, które dają gwarancję autentyczności produktu, niezbędne certyfikaty, a także zapewnią serwis.

Tissot – zegarki łączące tradycję z nowoczesnością

Szwajcarska jakość. Tissot to jeden z najpopularniejszych producentów zegarków szwajcarskich. Gwarantuje najwyższą jakość mechanizmów i innych elementów oraz wykonania każdego modelu. Zegarki tej marki cechują się precyzją chodu, wytrzymałością i niezawodnością.

Bogata kolekcja zegarków. Dodatkowym plusem jest ogromny wybór modeli – każdy może znaleźć coś dla siebie lub klasyczny zegarek na prezent. Piękne są modele z kolekcji Tissot Heritage, które nawiązują do tradycji zegarmistrzowskich marki. Polecamy też zegarki z serii T-Lady lub T-Classic, gdyż są to czasomierze bardzo uniwersalne.

Najlepsze elementy. Zegarki Tissot są wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy i pozostałe komponenty – jak m.in. szkło szafirowe, masa perłowa czy uszczelki.

Klasyczne wzornictwo. Marka czerpie z tradycji, ale także innowacyjnych rozwiązań – mimo to design zegarków trafia do miłośników minimalizmu i klasycznego piękna. Zarówno damskie, jak i męskie modele są synonim zegarmistrzowskiej sztuki.

Swiss Made. Symbol ten świadczy o najwyższej jakości – takie modele posiadają mechanizm, który uznaje się za perfekcyjny. Takie modele wykazują wysoką odporność na czynniki mechaniczne czy warunki pogodowe.