Kim jest Joanna Kudzbalska? [Top Model, Ibisz, Instagram]

Krzysztof Ibisz się zaręczył! Ta informacja zelektryzowała fanów popularnego dziennikarza, tym bardziej że udało mu się utrzymać swój związek w tajemnicy przez blisko rok! Okazuje się, że serce gwiazdora Polsatu skradła Joanna Kudzbalska. Co wiemy o kobiecie?

Kim jest Joanna Kudzbalska?

Joanna Kudzbalska jest finalistką 2. edycji programu Top Model. Pierwsze kroki w modelingu stawiała mając zaledwie 13 lat. To właśnie chęć zdobycia większego doświadczenia i sławy zaprowadziły ją do show. W programie zajęła wysokie, czwarte miejsce. Miała wtedy 19 lat.

Udział w Top Model otworzył jej drzwi do międzynarodowej kariery. Piękna narzeczona Ibisza pracowała w Paryżu, Mediolanie, Londynie oraz Barcelonie. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, aby stwierdzić, skąd ten sukces.

W trakcie trwania programu Joanna była studentką medycyny. Kariera w modelingu nie przeszkodziła jej jednak w zostaniu lekarzem. Medycynę studiowała także przez rok w Barcelonie w ramach programu Erasmus, i to w języku katalońskim!

Kudzbalska przyznaje, że w medycynie najbardziej interesuje ją podejście holistyczne. W Stanach Zjednoczonych uczyła się medycyny stylu życia i ukończyła specjalistyczne kursy medycyny chińskiej. Jest również członkiem Brytyjskiej Izby Lekarskiej Medycyny Stylu Życia. Trzeba przyznać, że wykształcenie narzeczonej Ibisza imponuje. Jest nie tylko piękna, ale także bardzo inteligentna.

Obecnie Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarka w jednym ze szpitali powiatowych we Wrocławiu.

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz

Jak udało się ustalić, Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz spotykają się od blisko roku. Jednak do ten pory udało im się utrzymywać związek w tajemnicy. Piękna narzeczona gwiazdora Polsatu jest od niego młodsza o 27 lat.

Prezenter postanowił podzielić się radosną nowiną w dniu swoich 56. urodzin – 25 lutego 2021 roku. Internauci natychmiast zasypali go życzeniami w jego mediach społecznościowych. Post, który Joanna Kudzbalska zamieściła na swoim Instagramie, nie pozostawia wątpliwości, że Krzysztof został przyjęty.

Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody – napisała.

Joanna Kudzbalska — Instagram

Joanna Kudzbalska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @qzdeba. Jej profil obserwuje ponad 5 tys. osób.