Sprawdźmy najlepszy horrory Netflix, po których nie będziemy potrafili spać

Straszne oraz mrożące krew w żyłach, że niektórzy widzowie przyznają się, że później śpią przy świetle zapalonym czy też nawet widzą duchu. Horrory Netflix są idealnym wyborem na Halloween, jak i także długie jesienne wieczory. Sprawdźmy co warto obejrzeć.

Przejdźmy do propozycji

Horrory Netflix to naprawdę rozbudowana oferta. Zacznijmy od najlepszych horrorów. Zapoznaj się z poniższym rankingiem.

Pierwszy tytuł to „Nawiedzony dwór w Bly”. Historia opowiada o duchach, która jest oparta na podstawie świetnej prozie Henry’ego Jamesa. Akcja rozgrywana jest w Anglii, w latach osiemdziesiątych wieku ubiegłego. Po śmierci guwernantki Henry zatrudnia amerykańską nianię. Kobieta ma zajmować się bratanicą oraz bratankiem, którzy stracili rodziców. Dzieci zamieszkują dwór Bly razem z Owenem – kucharzem, Jamie – ogrodniczką oraz Grose – gosposią. Rezydencja jednak skrywa pewnego rodzaju tajemnice.

Kolejna propozycja to „Kingdom”. Jest to historia zombie w czternastym wieku. Zmarły król powraca do żywych, a po świecie się roznosi niezwykle tajemnicza choroba. Jest on niesłusznie uznany za zdrajcę, ale odważny koronny książę postanawia swoich poddanych uratować i wyrusza w bardzo niebezpieczną podróż, aby stawić czoła złym siłom.

Kolejne propozycje

Kolejna propozycja to film „Opiekunka”. Ta propozycja nie jest czystym horrorem. Jest to połączenie horroru z komedią. Pewnej nocy Cole odkrywa, że jego opiekunka seksowna należy do satanistycznej sekty. Jej członkowie wszystko zrobią, aby móc utrzymać to w sporej tajemnicy. Tutaj uwaga, ponieważ w roku 2020 na Netflix trafił już sequel o tytule „Opiekunka: Demoniczna królowa”.

Ostatnią propozycją w dniu dzisiejszych jest „Nawiedzony dom na wzgórzu”. Tytuł ten był hitem na Halloween w roku 2018. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji na obejrzenie tego serialu, to koniecznie naprawcie to. Produkcja ta to adaptacja powieście samego Shirleya Jacksona. Piątka rodzeństwa wychowała się w nawiedzonym i jednocześnie najsłynniejszym domu w Ameryce. Obecnie są już oni dorośli i dochodzi niestety do tragedii. Siostra najmłodsza popełniła samobójstwo. Sytuacja ta muszą ich do stawienia czoła wszelkim duchom z przeszłości. Okazuje się, że niektóre są jedynie ich wymysłem, ale jednak nie wszystkie.

Warto obejrzeć te filmy. Radzimy nie być sami w domu, ponieważ możemy się nieźle przestraszyć. Liczmy się także z tym, że może nas czekać nieprzespana noc. Takie są skutki oglądania strasznych horrorów, ale musimy się jednak z tym liczyć. Pamiętajmy o tym.