Obsługa ekranu dotykowego w rękawiczkach? Teraz to możliwe!

Rękawiczki bawełniane lub skórzane to ważny dodatek do zimowej garderoby damskiej. Dzięki nim chroni się dłonie przed przemarznięciem w dni z ujemnymi temperaturami powietrza. Niestety, współcześnie wiele pań rezygnuje z codziennego zakładania rękawiczek, gdyż utrudniają obsługę urządzeń elektronicznych. Ekran dotykowy nie reaguje na poruszanie palcem ubranym nawet w cienką tkaninę. Rozwiązaniem tego problemu są specjalne damskie rękawiczki wykonane z materiału, który poprawia reakcję ekranu na dotyk. Dowiedz się o nim więcej.

Rękawiczki zimowe damskie dla użytkowniczek smartfona

Rękawiczki w okresie zimowym chronią delikatną skórę dłoni przed wychłodzeniem. Palce wystawione na długie działanie niskiej temperatury stają się sztywne, blade i mają ograniczoną czułość na dotyk. Im dłużej dłonie są wychłodzone, tym trudniej wykonywać nimi jakiekolwiek czynności. Rękawiczki powinny być zatem zakładane w każdy dzień, gdy niskie temperatury powodują marznięcie rąk. 

Damskie rękawiczki ze skóry jagnięcej, bawełny lub skóry syntetycznej skutecznie chronią przed zimnem, nawet w czasie dwucyfrowych mrozów. Szczególnie dobrze sprawdzają się wtedy rękawiczki wełniane, które jednocześnie zapewniają skórze przewiewność. Równie dobrym wyborem na zimę są modele ze skóry jagnięcej, która cechuje się wysoką trwałością i delikatnością. 

Wszystkie dostępne w Napo Gloves rękawiczki dla kobiet chronią przed niskimi temperaturami i jednocześnie pozwalają komfortowo korzystać ze smartfona. Specjalna warstwa na palcach sprawia, że ekran reaguje na dotyk zgodnie z oczekiwaniami. Materiał NAPOTOUCH jest pod tym względem niezawodny. Uzupełnia się nim rękawiczki ocieplane damskie, które sprawdzają się podczas górskich wędrówek, oraz cieńsze rękawiczki damskie na zimę z bawełny. 

Klasyczne skórzane rękawiczki damskie w nowej odsłonie

Rękawiczki zimowe damskie są dostępne w wielu kolorach – w sklepie znajdzie się szeroki wybór produktów w klasycznych odcieniach czerni, brązu, bądź szarości. Równie dobrze można postawić na białe rękawiczki lub oryginalne modele srebrne i bordowe. Dzięki temu rękawiczki skórzane zimowe damskie wyposażone w NAPOTOUCH bez trudu dopasuje się do dowolnej stylizacji. Można dopasować je do koloru płaszcza, butów i torebki, a także do własnych upodobań. 

Nowoczesne rękawiczki dla użytkowniczek urządzeń elektronicznych pozwolą raz na zawsze zapomnieć o marznących dłoniach i korzystać ze smartfona w każdej sytuacji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto zawsze chce być w kontakcie z bliskimi.