Nowość w Rossmannie – marka Dr. Plex

W ofercie drogerii Rossmann pojawiła się nowość, którą z całą pewnością pokochają wszystkie miłośniczki pielęgnacji włosów – czyli seria produktów marki Dr. Plex.

Dwufazowy System Dr. Plex, szampon, odżywka i booster witaminowo-aminokwasowy wspólnie tworzą kompleksową kurację odbudowującą, którą można przeprowadzać w razie potrzeby lub w trakcie zabiegów chemicznych (farbowania, rozjaśniania, prostowania, trwałej ondulacji), by zapobiec uszkodzeniu pasm w wyniku działania silnych środków zmieniających kolor lub kształt kosmyków. Część produktów sprawdza się również do codziennej pielęgnacji włosów. Poznaj wyjątkowe propozycje marki Dr. Plex!

Innowacyjne formuły dla szybszej regeneracji włosów

Marka Dr. Plex postawiła na nowoczesne podejście do pielęgnacji włosów zniszczonych. Specjaliści opracowujący kosmetyki z serii dostępnej w drogeriach Rossmann zadbali o to, by należące do niej preparaty pozwalały na intensywną, kompleksową odbudowę pasm poprzez trwałe i skuteczne wypełnienie mikroubytków w ich strukturze, wzmocnienie jej oraz domknięcie i uszczelnienie łusek włosowych. To zasługa innowacyjnych formuł bazujących na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego: keratynie, aminokwasach, olejkach i wyciągach roślinnych, kwasie hialuronowym i wielu innych substancjach odżywczych będących bogatym źródłem witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i antyoksydantów.

Spektakularny efekt w kilka chwil z Dr. Plex!

Stosowanie produktów Dr. Plex daje błyskawiczne efekty, które utrzymują się przez długi czas. Dzięki kosmetykom z tej serii włosy stają się jedwabiście gładkie, lśniące, miękkie, silne i pełne życia, są dogłębnie odżywione i nawilżone, zachowują elastyczność, sprężystość i sypkość. Zwiększa się ich wytrzymałość i odporność na łamanie się, kruszenie, uszkodzenia mechaniczne i negatywny wpływ czynników zewnętrznych, są łatwe do rozczesania, nie puszą się ani nie elektryzują, a ich końcówki się nie rozdwajają. Produkty Dr. Plex pozwolą Ci uzyskać efekt tafli w kilka chwil!