MyBestMagnesia – znacznie więcej niż magnez

Masz problemy z koncentracją, znużeniem, obniżonym samopoczuciem i brakiem sił?

A może jesteś osobą aktywną fizycznie, miewasz skurcze mięśni lub drganie powieki? To mogą być oznaki niedoboru magnezu. Nie musisz już dłużej szukać idealnego suplementu z magnezem. 

Oto MyBestMagnesia – rewolucja wśród magnezów. 

MyBestMagnesia to preparat będący unikalną kompozycją 5 organicznych magnezów, o najwyższej wchłanialności, które dostarczą Ci aż 107% dziennego zapotrzebowania RWS na ten pierwiastek. 

Ale MyBestMagnesia to coś więcej niż magnez. To unikalna receptura, w której oprócz wysokiej dawki magnezów, zostały zawarte również inne, ważne biologicznie substancje: 2 najbardziej aktywne formy folianów (kwas foliowy i L-metylofolian wapnia), a także witaminy: B12, B6, cynk oraz biotyna. Suplement został stworzony tak, by składniki oddziaływały na podobne funkcje i narządy co magnez, wspierając wzajemnie swoje działanie, ale również wykazywały korzystne działanie w innych obszarach. 

MyBestMagnesia to wielopoziomowe działanie, a składniki suplementu m.in.:

  • wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego (Magnez, witamina B6, B12 i biotyna),
  • wspomagają funkcje psychologiczne (magnez, foliany, biotyna, witaminy B6,B12),
  • odpowiadają za prawidłową produkcję hemoglobiny i czerwonych krwinek,
  • zmniejszają uczucie zmęczenia (magnez, witamina B6 i B12 oraz foliany),
  • wspierają układ odpornościowy  (witamina B6, B12, foliany i cynk),
  • pomagają w zachowaniu zdrowej skóry oraz włosów (cynk i biotyna),
  • wspomagają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego (magnez i biotyna).

Składniki preparatu mają bardzo korzystny wpływ na zdrowie, na każdym etapie życia. Suplementując magnez, wybierz mądrze. MyBestMagnesia to absolutna doskonałość wśród magnezów.

MyBestPharm to marka, która stawia na jakość swoich produktów. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość składników, dbamy o ich skuteczność i bezpieczeństwo dla użytkowników. Wszystkie nasze produkty MyBestPharm są poddawane rygorystycznym testom jakościowym, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości suplementów oraz zadowolenia wśród użytkowników. Sprawdź już dziś!