Mohito zwroty – jak działają?

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że zamówione przez Ciebie produkty nie spełniły Twoich oczekiwań i chcesz dokonać zwrotu? Mohito zwroty to bardzo prosty proces. Wystarczy, że wypełnimy formularz zwrotu, który się znajduje w panelu klienta.

Kilka możliwości

Zakupy nie zawsze są trafione. Co jak co, ale czasem produkty nie spełnia naszych oczekiwań czy też w przypadku ubrań po prostu nam nie pasują. Na szczęście możliwy jest zwrot zakupów. Salony Mohito zarówno stacjonarne, jak i także sklep internetowy oferują takie możliwości. Jednak nie obawiajmy się ponieważ sam proces Mohito zwroty jest niebywale prosty, a nawet bardzo łatwy.

Wystarczy tak naprawdę, że zapakujemy produkty oraz dołączymy fakturę. Znajdziemy ją oczywiście w panelu klienta, gdy wejdziemy w szczegóły zamówienia. Zamiast faktury możemy także dołączyć kartkę z zapisanym ręcznie numerem zamówienia. Jeśli zwracamy paczkę w ich opakowaniu, to koniecznie musimy pamiętać o usunięciu starej adresowej etykiety.

Opłaconą przesyłkę z góry (na koszt własny) należy odesłać na wskazany adres na stronie. Bardzo ważne jest to, aby zachować samo potwierdzenie nadania przesyłki. Dokument zachowajmy, aż do momentu rozliczenia naszego zwrotu. Tenże dokument potwierdza, że paczka wysłana została do adresata.

Zwrot towaru do stacjonarnego sklepu

Okazuje się, że wcale nie musimy niczego odsyłać. Wystarczy, że mamy w pobliżu stacjonarny salon Mohito. W nim także możemy dokonać zwrotu. Wystarczy, że zabierzemy ze sobą produkt, a przy kasie podamy numer zamówienia, który znajdziemy w potwierdzającym mailu zakup produktów. Możemy także okazać fakturę. Możemy ją wydrukować czy też okazać w elektronicznej formie, a więc na mobilnym urządzeniu. To już wszystko. W takim wypadku nie musimy kompletnie niczego wypełniać na stronie internetowej.

Jeśli zdecydowaliśmy się na wysyłkę towaru, to pamiętajmy o tym, aby nie wysyłać przesyłek za pobraniem. Jest to niedopuszczalne. Towar, który decydujemy się zwrócić nie możemy posiadać żadnych znamion użytkowania. Do tego musi być ometkowany oryginalnie. Jeśli mamy jakiekolwiek problemy, na przykład z pobraniem faktury ze swojego konta klienta, to możemy pokusić się o przeczytanie instrukcji, która znajduje się na stronie internetowej sieci Mohito.

Najczęściej zwroty dotyczą źle dobranego rozmiaru. Jeśli chodzi o jakość produktów, to klienci są jak najbardziej zadowoleni, ponieważ wszystkie produkty, które znajdziemy w tym salonie wyróżniają się sporą starannością wykonania oraz użyciem wysokogatunkowych materiałów. Czego chcieć więcej? Na dodatek ceny są naprawdę bardzo przystępne.