Modny manicure na lato 2021

Wiosną i latem szczególnie dbamy o swoją urodę. Z racji tego, że letnie stroje więcej odkrywają, chcemy, aby nasza skóra i sylwetka wyglądały idealnie. Dużą wagę przykładamy też do paznokci zarówno tych u rąk, jak i u stóp. Nie chronione rękawiczkami czy zamkniętymi butami są widoczne i zwracają uwagę. Warto więc, aby wyglądały schludnie, a także modnie. Jakie są najnowsze trendy w manicure i pedicure na wiosnę i lato 2021?

Kolory modnego manicure 2021

Tej wiosny i lata modne będą przede wszystkim pastelowe odcienie. Na perfumeria.pl/collections/lakiery-hybrydowe zwróć uwagę przede wszystkim na kolor pistacjowy. Jest to odcień przygaszonej zieleni, który sprawdzi się zarówno na dłoniach, jak i stopach. Taki manicure sprawdzi się najlepiej w połączeniu z ubraniami w stylu vintage i stylizacjami inspirowanymi latami 70. XX wieku. Pistacjowy odcień lakieru hybrydowego jest tym delikatny, subtelnym i eleganckim.

Tego nie można natomiast powiedzieć o kolejnym modnym kolorze manicure 2021. Jest nim odcień gumy balonowej. Słodki róż, wręcz neonowy będzie rzucał się w oczy i nie pozostanie niezauważony. Dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z naturalnymi, jasnymi stylizacjami. Po lakiery hybrydowe w odcieniu gumy balonowej powinny sięgać kobiety lubiące podkreślać swoją dziewczęcą naturę.

W tym sezonie wiosenno-letnim na topie będzie też kolor miętowy. Powraca on do łask po kilku latach bycia passe. Odcień ten wykorzystywany będzie zarówno w stylizacji paznokci, jak i makijażu.

Neon french manicure

Stylistki paznokci podkreślają, że tej wiosny na topie będą nie tylko pomalowane na jeden kolor paznokcie. Do mody powróci francuski manicure, ale nie ten zwykły, klasyczny. Lakiery hybrydowe 2021 wykorzystywane będą do wykonywania neonowego french manicure. W nim odblaskowe żółcie, pomarańcze, zielenie czy czerwienie będą łączone z płytką wykończoną bezbarwnym lakierem.

Alternatywą dla neonowego manicure będzie ten czarno biały. Piękny i klasyczny będzie doskonałym wyborem dla elegantek i wielbicielek ponadczasowości w stylizacji paznokci.

Wielokolorowe paznokcie

Kobiety, które nie przepadają za klasycznym manicure, mogą zdecydować się na zastosowanie kolejnego ciekawego trendu, jakim jest multi-colored nails. Oznacza on, że każdy paznokieć będzie pomalowany na inny kolor. Multi-Colored Nails to idealny trend dla osób, które zazwyczaj mają problem z wyborem tylko jednego lakieru do paznokci. Dzięki niemu nie trzeba się ograniczać, a na paznokciach można nosić prawdziwą tęczę.