Kim jest Osi Ugonoh?

Na pewno słyszeliście o Osi Ugonoh, prawda? Jest to przepiękna kobieta, która wygrała czwartą edycję programu „Top Model”. Modelka urodziła się w Gdańsku. Jest posiadaczką bardzo egzotycznej urody. Wszystko za sprawą tego, że jej rodzice pochodzą z Nigerii. Stąd właśnie ten ciemny kolor skóry.

Widzowie od razu ją pokochali

Osi jest zdrobnieniem od przepięknego imienia Osuenhe. Osi Ugonoh bardzo szybko zyskała sobie popularność, jak i także sympatię Polaków. Modelka ciemnoskóra zwracała uwagę na siebie swoim nieziemsko szerokim uśmiechem oraz bardzo wrodzonym optymizmem. Piękna Osi Ugonoh jednak nie tylko telewidzów zachwyciła swoją urodą. Olbrzymie wrażenie na wszystkich zrobiła także osobowość modelki.

Musimy od razu dodać, że Osi Ugonoh jest bardzo zapaloną sportsmenką. Uprawia ona sprint oraz ma bardzo proporcjonalnie oraz delikatnie umięśnioną sylwetkę. Osi Ugonoh pochwalić się może zdobytym tytułem Miss Africa, który zdobyła w Irlandii.

Można przeczytać w Internecie, że modelka ma bardzo duże kompleks związany z jej dużym rozmiarem stopy. Jednak od razu pragniemy zauważyć, że przy takim wzroście nie jest to nic dziwnego. Osi Ugonoh ma bowiem 180 centymetrów wzrostu. Przy tym jej rozmiar obuwia wynosi 42.

Niesamowity rozwój po programie

Gdy udało jej się wygrać czwartą edycję programu „Top Model” to kariera Osi się rozwijała naprawdę bardzo błyskawicznie. Modelka bowiem dostaje bardzo dużo propozycji współpracy. Wzięła udział między innymi w pokazie bardzo znanego projektanta jakim jest Łukasz Jemioł. Co więcej pojawiła się na okładce popularnego magazynu „Glamour” oraz wzięła udział w zadziwiającej sesji do magazynu o nazwie „Hero”.

Osi Ugonoh także rozpoczęła karierę międzynarodową. Wielu ekspertów modowych nazywają ją już drugą Noami Campbell. Czy to porównanie jest troszkę na wyrost? Nie wydaje nam się. Naszym zdaniem jak najbardziej nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Naprawdę dziewczyna ta jest niesamowicie utalentowana oraz przepiękne. Poznają się na niej zarówno osoby ze świata mody z olbrzymim uznaniem i doświadczeniem, jak i także osoby, które z modą mają niewiele wspólnego. Należy o tym wiedzieć.

Wydaje się jednak, że talent w rodzinie Osi jest czymś normalnym. Osi ma brata, który jest uznanym sportowcem sportów walki, który osiąga coraz więcej sukcesów. Co jak co, ale rodzinie tej nie możemy odmówić olbrzymiego talentu. Jest to dla nich normalne całkowicie. Są osobami, które nie potrafią siedzieć w miejscu. Cały czas wymyślają sobie coraz to nowsze projekty.