Jaką lokówkę wybrać do włosów podatnych na kręcenie?

Falowane czy kręcone włosy to marzenie niejednej kobiety. Nie każda jednak ma to szczęście, że natura obdarzyła ją kędzierzawymi pasmami. Można to łatwo zmienić, poddając pasma samodzielnej domowej stylizacji. W sklepach z małym AGD znajduje się ogromny wybór urządzeń przystosowanych do układania wyrafinowanych loków i luźnych fal. Jaką lokówkę wybrać, gdy Twoje włosy wykazują podatność na kręcenie?

Lokówka automatyczna do włosów BABYLISS C1800E

Jeśli chodzi o lokówki do włosów to pozytywnie na tle konkurencji wyróżnia się model Babyliss C1800E. Uzyskanie wymarzonych loków jest bardzo proste z tym urządzeniem. 3-stopniowa regulacja temperatury wpływa na siłę skrętu włosów, a co za tym idzie, na efekt końcowy zabiegu. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja dba o to, aby użytkowniczka się nie poparzyła. Prosta i intuicyjna obsługa oraz sygnał dźwiękowy dający znać o zakończeniu pracy urządzenia sprawiają, że korzystanie z niego to czysta przyjemność. Lokówka Babyliss wyposażona jest w powłokę ceramiczną, która gwarantuje równomierny poziom nagrzewania. Wpływa to pozytywnie na zdrowie poszczególnych pasm i mniejsze ryzyko ich przypalenia. Szybkie nagrzewanie pozwala skrócić czas niezbędny do rozpoczęcia pracy urządzenia. Funkcja automatycznego wyłączania zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowniczki.

Zestaw do stylizacji włosów CAMRY Hair Styler Set 5 in 1 CR 2024

Jeśli planujesz wyjście na imprezę lub po prostu chcesz odmienić nieco swój wizerunek, pomoże Ci w tym zestaw do stylizacji włosów marki Camry z kolekcji Hair Styler. Moc na poziomie 1200 W ma korzystny wpływ na czas nagrzewania się urządzenia i sprawność wykonania wymarzonej fryzury. Powłoka ceramiczna odpowiada za jednolite nagrzewanie się powierzchni. Średnica urządzenia pozwala na zakręcenie loków o średnicy 19-32 mm. To daje szerokie możliwości dopasowania skrętu do własnych możliwości, preferencji i tendencji włosów. Przy użyciu lokówki można wyczarować lekkie letnie fale bądź grube loki. Nienagrzewający się uchwyt zwiększa poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas codziennego korzystania z zestawu do stylizacji włosów. Obrotowy przewód zapobiega skręcaniu się kabla podczas użytkowania sprzętu.

Lokówka do włosów BABYLISS C332E

Lokówka marki Babyliss, wiodącego producenta urządzeń do stylizacji fryzur, charakteryzuje się mocą na poziomie 80 W, ale też 10-stopniową regulacją temperatury. To pozwala dopasować poziom nagrzewania się włosów oraz moc ich skrętu do własnych preferencji i danych okoliczności. Klips utrzymujący włosy na właściwym miejscu oraz wymienny wałek wspierający w uzyskaniu pożądanej grubości loków – to dwa ważne elementy, które przemawiają za nabyciem tego właśnie urządzenia. Zastosowanie powłoki ceramicznej wpłynęło korzystnie na równomierne nagrzewanie się produktu. Śliska powierzchnia czyni pasma idealnie gładkimi. 10-stopniowa regulacja pozwala dopasować poziom temperatury do objętości włosów i grubości pojedynczych pasm.