Kim jest Marlena Szpak?

Marlena Szpak jest jedną z osób najważniejszych w życiu Michała Szpaka. Kim jest oraz czym się zajmuje na co dzień? Odpowiemy sobie za moment na wszystkie najważniejsze pytania o Marlenie Szpak.

Niezwykła więź rodzeństwa

Marlena Szpak to siostra popularnego muzyka Michała Szpaka. Pomagała mu podczas nagrań w programie „The Voice od Poland” w przygotowaniu uczestników do występów w programie. Michał Szpak poprosił swoją starszą siostrę o pomoc. Wynika to z tego, ponieważ niezmiernie ceni jej doświadczenie, jak i także umiejętności. Michał Szpak wielokrotnie podkreśla, że to właśnie Marlenie zawdzięcza to, że obecnie jest wokalista. Po jednym z koncertów swojej siostry, Michał jej powiedział, że również tak chce. Wówczas Marlena zapisała swojego brana na lekcje, które odbywały się w domu kultury w Jaśle.

Marlenę znajdziemy na Instagramie

Musimy wiedzieć, że Marlena Szpak prowadzi swoje konto oficjalne na Instagramie. Znajdziemy ją na profilu @marlenaszpak_official. Tam właśnie pokazuje głównie zdjęcia ze swojej pracy. Możemy jednak liczyć również na nieco zdjęć z wyjazdów oraz podróży. Zdjęcia Marleny Szpak znajdziemy także na profilu sławnego Michała Szpaka.

Marlena Szpak to starsza siostra Michała. Urodziła się dokładnie w roku 1986. Mało kto wie, że Marlena na co dzień mieszka w pięknych Włoszech. To właśnie w tym uroczym kraju spełnia się jako operowa artystka. Siostra Michała Szpaka odnosi w dziedzinie tej naprawdę sukcesy ogromne. Michał oraz Marlena mają także świetny kontakt ze swoją babcią. Ich więź po śmierci matki jeszcze bardziej się rozwinęła. Mało kiedy możemy podziwiać taką wspaniałą rodzinę, wspierającą się oraz kochającą. Musimy zaznaczyć, że miło się na to wszystko patrzy. Uwielbiamy ich.

Utalentowane rodzeństwo

Co jak co, ale naprawdę możemy podziwiać bardzo utalentowane rodzeństwo. Nie tylko Michał Szpak robi karierę. Marlena także regularnie raczy swoich fanów koncertami. Na jednej ze swojej trasy koncertowej, dokładnie w Bydgoszczy wystąpiła ze swoim bratem. Dla fanów była to nie lada gratka. Musimy przyznać, że pięknie ze sobą brzmią.

Mamy tylko jedno życzenie – oby jak najszybciej skończyła się pandemia koronawirusa i będziemy mogli znów się wybrać na koncerty Marleny Szpak oraz Michała Szpaka. Nie możemy już się tego doczekać. Chcemy znów usłyszeć utalentowane rodzeństwo, które rozpieszcza nas pod każdym względem. Uwielbiamy rozkoszować się muzyką, a w takim wydaniu to już szczególnie. Czy będzie to już niebawem? Wszyscy mamy taką nadzieję.