Kim jest Barbara Pasek? [wiek, DDTVN, Instagram]

Barbara Pasek to dziennikarka i prezenterka telewizyjna od wielu lat związana z telewizją TVN. Zawsze radosna i pełna energii kobieta szybko zyskała sympatię telewidzów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat sympatycznej dziennikarki? Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na jej temat.

Kim jest Barbara Pasek?

Barbara Pasek urodziła się w 1989 roku, dziennikarka pochodzi z Kielc, a studiowała we Francji. Jej pasją są podróże, interesuje się kulturą francuską, jest miłośniczką książek oraz dobrej kawy.

Pierwsze kroki stawiała w telewizji internetowej już jako 18-latka. W 2019 roku dołączyła do obsady programu śniadaniowego TVN-u, gdzie do dziś prowadzi wywiady z gwiazdami z Polski oraz zagranicy. Można ją było również zobaczyć w programach Na językach oraz Piękne i Odważne. Dziennikarka bardzo chwali sobie pracę w telewizji TVN i nie ukrywa, że było to jej marzenie.

Barbara Pasek pracowała również jako modelka, jednak przyznała, że nie czuła się najlepiej w tym zawodzie.

Dziennikarka przez pewien czas spotykała się z kolegą z byłej branży – modelem Karolem Niziołkiem. Niestety ich drogi się rozeszły. Aktualny status związku Basi nie jest znany. Kobieta dba o swoją prywatność, a z fanami dzieli się tylko wybranymi aspektami swojego życia

Barbara Pasek — Instagram

Barbara Basek prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @barbrabelt. Obserwuje ja ponad 34 tysiące użytkowników. Jeśli chcesz być na bieżąco ze zdjęciami i relacjami, które tam zamieszcza, koniecznie dołącz do tego grona.