Kasia Tusk Instagram – poznajmy ją nieco bliżej

Kasia Tusk jest blogerką oraz założycielką bardzo popularnego serwisu Make Life Easier. Istnieje on już od roku 2011. Serwis rozwija się cały czas. Kasia Tusk z wykształcenia jest psychologiem. Moda jest jej pasją. Jest także córką Donalda Tuska, który był premierem oraz szefem Rady Europejskiej. Córka premiera mocno chroni swoją prywatność. Co nieco można jednak podejrzeć na Kasia Tusk Instagram.

Make Life Easier

Kasia Tusk razem z Zosią Cudny (siostrą swojego męża Stanisława Cudnego) założyła blog Make Life Easier w roku 2011. Córka Donalda Tuska na nim prezentuje swoje modowe stylizacje oraz także porady, które dotyczą urody oraz mody. Na blogu znajdziemy cały szereg przepisów kulinarnych.

Dużo możemy się dowiedzieć z profilu Kasia Tusk Instagram. Funpage Make Life Easier już obserwuje ponad 370 tysięcy fanów. Sama Katarzyna na swoim blogu informuje, że w ciągu jednego miesiąca jej stronkę odwiedza około 800 tysięcy użytkowników.

Czy wiesz, że Kasia jest autorką książek?

Na dodatek zaznaczmy, że Kasia Tusk również jest autorką książek. W roku 2015 wydała książkę o tytule Elementarz stylu. W książce tej znalazły się obserwacje, jak i także uwagi praktyczne. Zaś dwa lata później premierę swoją miała książka – Make Photography Easier. Córka Premiera Donalda Tuska w niej dzieli się wiedzą dotyczącą robienia zdjęć na bloga, którego prowadzi. W niej opisuje sekrety zawodowe, triki, jak i także metody robienia zdjęć. Poza tym, Kasia Tusk posiada także markę własną MLE Collection.

Szczyt popularności

Największą popularność Kasia Tusk uzyskała w roku 2007, gdy wystąpiła w znanym programie „Taniec z Gwiazdami”. Występowała w parze ze Stefano Terrazzino. Wówczas zajęła trzecie miejsce. Dzięki temu programowi Kasia Tusk została jedną z osób najbardziej popularnych w show-biznesie.

Kasia Tusk niezmiernie rzadko mówi o swoich sprawach prywatnych w mediach. Nie udziela wywiadów, nie pojawia się także w kobiecych magazynach, jednak budzi zainteresowanie ogromne. Kiedy jej ojciec – Donald Tusk był premierem, to miała nawet swoją prywatną ochronę. Sam premier mówił o obserwacji dyskretnej. Kasia Tusk nawet otrzymywała wiadomości z poważnymi groźbami. W przeszłości policja wszczynała postępowanie w sprawie samej możliwości uporczywego oraz natrętnego nękania Kasi.

Na sam koniec dodajmy, że Kasia Tusk związana jest od ponad dekady ze Stanisławem Cudnym. Para się poznała jeszcze w licealnych czasach, ale troszkę czasu minęło, zanim się w sobie zakochali. Małżonkowie raczej nie należą do wylewnych, które lubią o swoim życiu rozmawiać w mediach.