Jak zaplanować udany wieczór z partnerem? Na komedie romantyczne Netflix zawsze możemy liczyć

Randka brzmi świetnie. Okazuje się, że nawet w domu możemy spędzić miło czas. To właśnie komedie romantyczne Netflix służą nam swoją rozrywką. Wystarczy, że przygotujemy coś dobrego do jedzenia, położymy się wspólnie na kanapie i możemy się odstresować. Jakie komedie warto zobaczyć?

Polecane komedie na Netflixie

Komedie romantyczne Netflix to naprawdę spory wybór. Przejdźmy do szczegółów. Pierwsze komedia niesamowicie polecana to „Kocha lubi szanuje”. Film opowiada o czterdziestoletnim Calu, który się nie może pozbierać po rozpadzie swojego małżeństwa. Emily go zdradziła oraz opuściła. Mężczyzna podejmuje próby randkowania, a jego poczynania nieporadne przykuwają uwagę Jacoba, którego spotyka w barze. Kolega postanawia się z nim podzielić wyczuciem stylu oraz pomaga w nawiązywaniu relacji z kobietami. W zawiłe romantyczne relacje wciągnięte zostają także dzieci rozwodnika oraz niania.

Kolejna komedia to „Hiszpański temperament”. Rafa jest Andaluzyjczykiem, który ma w planach wyruszyć do Kraju Basków za intrygującą dziewczyną, którą poznał na wycieczce. Kobieta została właśnie porzucona przez narzeczonego i znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Zdesperowana dziewczyna zwraca się z prośbą do Rafy, który ukrywać musi przed nią swoje pochodzenie.

Kolejne dwie propozycje

Pewnie ze swoim partnerem chcesz spędzić wiele romantycznych wieczorów, a więc do tego zestawienia dokładamy jeszcze dwie propozycje.

„Mój chłopak się żeni” to komedia opowiadająca o Julianne oraz Michaelu. Byli oni przed laty w krótkim związku. Po rozstaniu zostali najlepszymi przyjaciółki i sobie obiecali, że jeśli w odpowiednim czasie nie znajdą miłości życia, to pobiorą się. Po latach Michaelowi udaje się znaleźć idealną kandydatkę i zaprasza Julianne na swój ślub. Przyjaciółka jednak postawia nie dopuścić do ich ślubu oraz wymyśla następne intrygi.

„Prosto w serce” opowiada o popularnym niegdyś wokaliście Alexie Fletcher. Próbuje on bezskutecznie wrócić do świata słaby. Jego przyszłość wyglądać zaczyna bardzo obiecująco, gdy Cora Corman proponuje mu stworzenie piosenki. Alex jest bardzo szczęśliwy i próbuje skomponować nowy utwór. Jest to pierwszy utwór od wielu, wielu lat. Przy braku inspiracji przychodzi z pomocą Sophie Fisher, która przeżywa kryzys twórczy. Zajmuje się ona kwiatami Fletchera.

Oczywiście na Netflixie znajduje się masa innych komedii romantycznych. Znajdziemy na pewno równie ciekawe i śmieszne. Jak najbardziej idealne na randkę. Przekonajmy się o tym na własnej skórze. Obie strony będą zadowolone.