Dlaczego lubimy wręczać kwiaty?

Dlaczego tak bardzo lubimy kwiaty i mimo zmieniających się upodobań, wciąż najchętniej wybieramy bukiety, gdy chcemy sprawić komuś przyjemność? Kwiaty maja magiczną aurę, której nie osiągniemy przy pomocy żadnego innego prezentu. Choć oczywiście gusta są różne, każdy z nas preferuje inne kolory, zapachy i stylistykę wiązanek, to wszystkich łączy jedno – kwiaty po prostu uwielbiamy. Pachnący i romantycznie wyglądający bukiet potrafi rozjaśnić nawet najbardziej ponury dzień i wywołać uśmiech na twarzy, gdy jesteśmy czymś przytłoczeni. Niby mała rzecz, a niezmiennie cieszy i sprawia przyjemność, i choć najczęściej dostają je kobiety, to kwiaty są równie dobrym prezentem dla mężczyzn.

Klasyka gatunku…

Bukiety kwiatowe niosą ze sobą pewną uniwersalność, której nie mają choćby kwiaty doniczkowe, nie mówiąc już o prezentach rzeczowych. Gdy pragniemy sprawić komuś przyjemność z okazji imienin, urodzin, awansu w pracy lub Dnia Kobiet, możemy wybrać jakiś podarunek, ale żeby trafić z nim w gust, musimy dobrze znać tę osobę i wiedzieć, o czym marzy. W sytuacji, gdy nie jesteśmy tego pewni, lub gdy zachodzi spontaniczna potrzeba zakupu czegoś miłego dla bliskiej nam osoby, wiązanka kwiatowa jest najlepszym, najbezpieczniejszym i najbardziej odpowiednim pomysłem. Kwiaty doniczkowe zostawmy sobie na podarunek dla osoby, o której wiemy, że lubi i chce opiekować się kwiatem dłużej. Bukiety są bardziej niezobowiązujące i stosowane do absolutnie każdej okazji. Mają w sobie niezaprzeczalną elegancję przy jednoczesnej świeżości i lekkim charakterze.

…i nowoczesna forma

Obawiasz się, że kwiatami nie zrobisz wrażenia? Chciałbyś wręczyć coś romantycznego i w dobrym guście, a kwiaty wydają Ci się czymś zbyt powszechnym? Mamy na to sposób! Z myślą o wyjątkowych okazjach, które wymagają specjalnej oprawy, powstały spektakularne flower boxy Rose Du Château. Te cudne wiązanki kwiatów umieszczone są bardzo starannie w dedykowanym dla nich, wyjątkowym pudełku, które samo w sobie jest już szykowne i ozdobne. Ty wybierasz, jakie kwiaty wolisz, decydujesz również o kolorze i materiale boxa, a pracownicy Rose Du Château przygotowują dla Ciebie niesamowity flower box, który gwarantuje Ci efekt WOW! Wszystkie bukiety powstają tu ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów z najlepszych europejskich hodowli.

Zawsze nienaganny wygląd

Dlaczego warto wybrać flowerbox, a nie zwykły bukiet? Po pierwsze, przygotowane w ten sposób kwiaty po prostu wyglądają bardziej elegancko. Boxy to nie zwykłe pudełka, ale bardzo starannie przygotowane naczynia na kwiaty, stworzone z najlepszej jakości materiałów. Dzięki szerokiemu wyborowi, bez problemu dopasujesz ich kolor zarówno do okazji, jak i od koloru kwiatów. Box zapewnia Ci również elastyczność, jeśli chodzi o miejsce spotkania, randki czy przyjęcia. Możesz go wręczyć dosłownie wszędzie, bez obaw o świeżość i wygląd kwiatów. W środku znajduje się gąbka ze specjalną odżywka, które zapewnią, że kwiaty będą idealnie wyglądać przez wiele dni. Jeśli natomiast czeka Cię naprawdę wyjątkowa okazja, Rose Du Château ma dla Ciebie flower box z wiecznych kwiatów, które zachowują kształt i kolor nawet do dwóch lat!