Do czego pasują różowe szpilki? Podpowiadamy

Czy szpilki w różowym kolorze to dobry wybór? Oczywiście, że tak! Jak można zauważyć, z roku na roku cieszą się wśród kobiet coraz większą popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że znakomicie ożywiają każdą stylizację. Ważne jednak, aby z różem nie przesadzić. Jak zatem nosić różowe szpilki i z czym je łączyć?

Do czego pasują różowe szpilki?

Róż to kolor uniwersalny. Ważne jedynie, aby z nim nie przesadzać. Szpilki w tym kolorze mogą znakomicie pasować zarówno do stylizacji casualowych, jak i do stylizacji przeznaczonych na elegantsze wyjścia. Na co dzień świetne połączenie stanowić może zestaw składający się z różowych szpilek i czarnych jeansów. Kobiety szukające nieco odważniejszych rozwiązań mogą postawić na czerwień. Mogłoby się wydawać, że połączenie różu i czerwieni nie będzie do siebie pasować. Nic bardziej mylnego. Jesienią i zimną znakomicie pasować mogą do siebie różowe szpilki i czerwony płaszcz. Podobnie jest z połączeniem różowego z żółtym. Idealne w tym przypadku będzie połączenie różowych szpilek i pastelowej spódniczki w żółtym odcieniu. Innym rozwiązaniem jest dobranie do różowych szpilek samych dodatków w żółtym kolorze. Pamiętać też trzeba, że sam róż na przeróżne odcienie. Pozwala to na jeszcze lepszy dobór szpilek w tym kolorze i jego odcieniach do różnych stylizacji.

Jaka sukienka do różowych szpilek?

Dobór różowych szpilek i sukienki uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju wyjścia. W przypadku nieco bardziej formalnej okazji, jak np. spotkanie biznesowe, najlepiej jest postawić na prostotę. Dobrze w takiej sytuacji sprawdzi się elegancka sukienka i jasne, delikatne szpilki. Jeśli z kolei planuje się wyjście z przyjaciółmi na miasto, wówczas można bardziej zaszaleć. Ciekawą propozycję stanowić może tu połączenie ciemnoróżowych szpilek i czarnej obcisłej bluzki. To świetny zestaw także na randkę. Różowe szpilki mogą być również znakomitym dodatkiem do granatowej sukienki. Takie połączenie to dobry wybór na elegancką okoliczność. Szpilki w kolorze różu nadadzą świeżości i wyrazistości klasycznej granatowej sukience. Wspomnieć warto jeszcze o zestawie składającym się z białej sukienki i różowych szpilek. Zaletą takiej stylizacji jest jej delikatność. Oznacza to, że do białej sukienki włożyć można szpilki w każdym odcieniu różu. Dobierając szpilki i sukienkę, pod uwagę wziąć należy także materiał, z którego buty są wykonane. Zamsz to materiał dość delikatny, dlatego do zamszowych szpilek dobrać powinno równie subtelną sukienkę. Jeśli z kolei szpilki są lakierowane, to w tym przypadku sprawdzi się sukienka w stonowanym kolorze.

Czy różowe szpilki to dobry wybór?

Chyba każda kobieta posiada niejedną parę czarnych szpilek. To klasyka. Warto jednak od czasu do czasu nieco zaszaleć i włożyć wyraziste oraz wyróżniające się szpilki w kolorze różu. To sprawdzony sposób na to, aby wyglądać elegancko, delikatnie, zwiewnie i profesjonalnie. Wszystko to możliwe jest dzięki odpowiedniej stylizacji pasującej do wybranej okazji. Warto zatem zapoznać się z dostępną na rynku szeroką ofertą różnych modeli różowych szpilek. Ciekawe propozycje znaleźć można choćby w sklepach sieci CCC, zarówno tych stacjonarnych, jak i online. Każda z pań może mieć pewność, że znajdzie tam dla siebie buty idealne. Nie pozostaje zatem już nic innego jak tylko wybór stylizacji.