Cybex Platinum – wysokiej jakości wózki i foteliki samochodowe

Cybex Platinum – wysokiej jakości wózki i foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy i wózek dziecięcy należą do produktów, bez których w momencie pojawienia się nowego członka rodziny nie można się obejść. Marka Cybex Platinum oferuje szeroki asortyment wózków oraz fotelików, charakteryzujących się zarówno interesującym designem, funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Firma Cybex to także gwarancja pełnego bezpieczeństwa dla użytkowników. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę decydując się na konkretny model?

Uniwersalne wózki dla dzieci

W zasadzie trudno byłoby sobie wyobrazić spacery ze swoim maluchem, bez możliwości wykorzystywania wózka. Pierwszy wózek powinien być tak zwaną gondolą. Z takiego rozwiązania korzysta się zwykle przez początkowe 6 do 9 miesięcy życia dziecka. Najbezpieczniej jednak robić to do momentu, w którym dziecko będzie w stanie samodzielnie usiąść. Wówczas to wózek głęboki będzie można zamienić na spacerówkę. Produkty marki Cybex pod tym względem cechują się olbrzymią uniwersalnością. Dostępne są one bowiem w konfiguracji 2w1. Początkowo wykorzystuje się je jako bezpieczne gondole, by w odpowiednim momencie skorzystać z wózka spacerowego. W rezultacie produkty doskonale sprawdzają się już od pierwszych dni po urodzinach dziecka, aż do momentu osiągnięcia przez niego wagi wynoszącej 22 kg. Na stronie internetowej https://www.bobowozki.com.pl/cybex-platinum/m/257 dostępny jest również asortyment w konfiguracji 3w1, gdzie oprócz głębokiego wózka i jego spacerowej wersji, znalazł się także fotelik samochodowy, który zamontować można tyłem do kierunku  jazdy. Odgrywa to kluczową rolę dla zwiększenia bezpieczeństwa dziecka podczas podróży. Popularne produkty to także asortyment dedykowany dla odrobinę starszych dzieci, taki jak lekkie, zwrotne i funkcjonalne spacerówki. To idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców ceniących sobie przede wszystkim wygodę użytkowania, prostotę i bezpieczeństwo. Lekki i wytrzymały wózek bardzo łatwo się prowadzi. Platinum Cybex sprawdzi się doskonale, nawet jeśli droga odbywa się po sporych nierównościach. Wysokiej jakości materiał bardzo dobrze znosi różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także tłumi wstrząsy na nierównym podłożu.

Wybierając najlepszy wózek dla siebie, koniecznie trzeba sprawdzić jego poszczególne parametry, do których zalicza się waga, wymiary po rozłożeniu, wielkość i rodzaj zastosowanych kół, możliwość swobodnej regulacji oparcia oraz różnego rodzaju wyposażenie dodatkowe, które może być wykorzystane na co dzień. Ważną rolę odgrywają także certyfikaty i atesty, świadczące o najlepszej jakości proponowanych przez producenta rozwiązań.

Marka Cybex – foteliki samochodowe do bezpiecznej jazdy

Ważnym elementem jest fotelik samochodowy, który z jednej strony powinien być dopasowany do wymagań dziecka, a z drugiej do możliwości oferowanych przez konkretny samochód. Aspekty wizualne nie są w tym przypadku dominujące. Najważniejszym kryterium, które powinniśmy brać pod uwagę są oczywiście dzieci i ich bezpieczeństwo. Szczególną uwagę warto zwrócić na produkty Cybex. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że cechują się one bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Popularne produkty warto kupić za pośrednictwem sklepu internetowego www.bobowozki.com.pl. Fotelik jest jednym z najistotniejszych elementów, zabezpieczających dziecko podczas podróży samochodem. Należy we właściwy sposób dopasować go zarówno do wagi, wzrostu, jak i wieku malucha. Wysokiej jakości produkt sprawia, że dziecko będzie czuło się nie tylko bezpiecznie, ale również bardzo komfortowo.