Kim jest Katarzyna Zawadzka? [wiek, mąż, Instagram]

Katarzyna Zawadzka jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, czego dowodem są liczne nominacje i nagrody. Znana jest zarówno z ról filmowych, jak i teatralnych. Ponieważ artystka mocno chroni swoją prywatność, wiele osób ciekawi jej życie prywatne. Sprawdźcie, czego się o niej dowiedzieliśmy!

Kim jest Katarzyna Zawadzka?

Katarzyna Zawadzka urodziła się w 1984 roku i pochodzi z małej miejscowości Dygowo. W 2012 roku ukończyła studia aktorskie na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2003 roku w filmie Królowa chmur. Popularność przyniosła jej rola w produkcji W imieniu diabła. Aktorka zagrała również w Listach do M. 3, Chce się żyć oraz Bad Boy.
Seriale, w których można ją obejrzeć to: Prawo Agaty, Powiedz TAK! i Droga wolności. Zawadzka grywa również w sztukach teatralnych.

Katarzyna Zawadzka — życie prywatne

Katarzyna Zawadzka jest córką Doroty i Marka Zawadzkich. Jej ojciec od 2002 do 2016 pełnił funkcję wójta gminy Dygowo.

Aktorka przez pewien czas związana była z muzykiem Wojciechem Mazolewskim. Para często pojawiała się razem na imprezach branżowych i dodawała wspólne zdjęcia do mediów społecznościowych. Ostatecznie ich drogi się rozeszły.

Katarzyna Zawadzka — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @katarzyna__zawadzka. Kobieta dotychczas zgromadziła już ponad 37,7 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam można dowiedzieć się, nad jakimi projektami aktualnie pracuje oraz jak wygląda jej życie codzienne