Kim jest Kamil Kula? [wiek, żona, Instagram]

Kamil Kula to jeden z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Nic dziwnego, że skradł serce pięknej Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Interesuje Cię życie zawodowe i prywatne aktora? Sprawdź, co dowiedzieliśmy się na jego temat!

Kim jest Kamil Kula?

Kamil Kula urodził się 1 czerwca 1989 w Tarnowie. W 2012 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest aktorem filmowym oraz teatralnym.

Od 2013 jest zatrudniony w Teatrze Kwadrat w Warszawie. Zagrał tam m.in. główną rolę w spektaklu Ciotka Karola 3.0 w reżyserii Andrzeja Nejmana.

Na dużym ekranie zadebiutował w filmie Oszukane w roli Pawła. Uwagę widzów zwrócił na siebie rolą Igora Szweda w serialu Hotel 52. Następnie zagrał w Jack Strong, Słaba płeć, Przyjaciółki I W rytmie serca. Aktualnie w serialu Na dobre i na złe wciela się w rolę pielęgniarza Szczepana.

W 2016 roku zagrał główną rolę (Andrieja) we włoskim filmie Il traduttore u boku Claudii Gerini.

Kamil Kula — życie prywatne

Kamil Kula przez kilka lat był związany z aktorką Anną Karczmarczyk. Ich drogi jednak się rozeszły. Ostatecznie związał się z Martą Żmudą-Trzebiatowską, która 26 września 2015 roku została jego. Aktorka jest starsza od niego o 5 lat. Para ma dwójkę dzieci.

Kamil Kula — Instagram

Aktor nie posiada konta na Instagramie. Jego prywatne zdjęcia można obejrzeć na koncie jego żony.