Netflix filmy romantyczne – co warto obejrzeć?

Netflix filmy romantyczne łączą w sobie dwa bardzo ważne czynniki, które przykują nas do ekranu. Przekonajmy się jakie filmy warto obejrzeć na Netflixie?

Pierwsze propozycje

Jeśli chodzi o Netflix filmy romantyczne to zestawienie otwiera wdzięczna oraz nieskomplikowana historia trójkąta miłosnego. Chodzi o film „The Kissing Booth”. Elle oraz jej przyjaciel Lee są sobie niezmiernie bliscy oraz dobrze się ze sobą bawią. Jednak Elle podkochuje się sekretnie w bracie przyjaciela – Noah. Gdy dziewczyna zaczyna się spotykać z chłopakiem, sprawy nieco się komplikują. Elle musi sobie odpowiedzieć na pytanie, do kogo należy tak naprawdę jej serce.

Kolejna propozycja to „Bajecznie bogaci Azjaci”. Jest to komedia romantyczna, która była najpopularniejsza w roku 2018. Zachwyciła w zasadzie widza na całym świecie. W głównych rolach obsadzono jedynie aktorów azjatyckich. Jest to czarujący oraz pełen wdzięki film o zderzeniu kultur.

Kolejne propozycje

O jakich filmach jeszcze warto wspomnieć? Na pewno o „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Nastolatka nieśmiała pisze listy do chłopców pełne namiętności oraz także skrywanych uczuć. Później zamyka je w pudełku. Jednak pewnego dnia wynurzenia miłosne trafiają do rąk adresatów. Ma w tym udział wredna siostra głównej bohaterki. W tym momencie rozpoczyna się cała seria bardzo niezręcznych sytuacji oraz omyłek.

Następna propozycja to nasza rodzima komedia. Mowa o „Planecie singli”. Główne role odgrywają tutaj Agnieszka Więdłocha oraz Maciej Stuhr. Stworzyli naprawdę doskonały duet, który wprowadził w nas nieziemski humor. Pomimo tego, że finał tej produkcji jest bardzo łatwy do przewidzenia, to na pewno nie psuje to przyjemności z oglądania.

Zestawienie zamyka film „Kocha, lubi, szanuje”. Jacob, którego gra sam Ryan Gosling, uwodzi kobiety niczym zawodowiec. Jednocześnie także uczy Cala, którego małżeństwo się właśnie rozpadło, jak być naprawdę zimnym draniem, który w sobie rozkochuje oraz porzuca swoje następne zdobycie. Od razu zaznaczamy, że Cal nie jest za bardzo pojętym uczniem, ponieważ w dalszym ciągu kocha szaleńczo swoją żonę. Jacob przekona się, czym jest najprawdziwsza miłość, gdy poznaje inteligentną, śliczną oraz odporną na jego podryw Hannę. Na pewno mamy tutaj do czynienia z cudowną obsadą, mnóstwem humoru oraz wzruszającą najbardziej pochwała prawdziwego romantyzmu.

Od którego filmu rozpoczniesz oglądanie? Zbliża się świąteczny czas, w którym mamy nieco więcej czasu na przyjemności. Skorzystajmy wówczas z tej listy uroczych filmów.