Michalina Wisłocka i jej życie pełne zawirowań

Życie w trójkącie ze swoim mężem, jak i także przyjaciółką z dzieciństwa to tylko niektóre z faktów życia Michaliny Wisłockiej. Michalina Wisłocka była dla jednym kobietą, która do swoich celów dążyła po trupach, a dla innych była łaknącą czułości i zrozumienia osób, która nawet była uważana za kruchą. Tę pierwszą na pewno znali jej najbliżsi. Z drugą twarzą styczność mieli jedynie mężczyźni. Myślała, że do pełni szczęścia potrzebnych jest troje osób. Zapłaciła za to swoją cenę.

Kim jest Michalina Wisłocka?

Michalina Wisłocka jest najbardziej znaną popularyzatorką seksualnej kultury za czasów PRL, ginekolożka oraz bardzo ceniona uczona. Chociaż uczyła kobiety, jak był w tej sferze życia spełnioną, nie zaznała sam szczęścia.

Jej związek z mężem był kompletną farsą. Aby przy sobie zatrzymać mężczyznę, zdecydowała się na trójkąt ze swoją najlepszą przyjaciółką. Później obie zaszły w ciążę. Przyznała, że bardzo kochała Stacha, ale jej związek z Wandą był tak głęboki, że było skłonna podzielić się nawet swoim mężem.

Zamiast sztuki kochana opanowała do perfekcji sztukę kłamania. Tajemnicę rodzinną ukrywała przez wiele lat. Zapłaciła za to wysoką cenę.

Nieprawdopodobna historia

Młoda lekarka oraz jej małżonek przystojny znają się ze sobą już od najmłodszych lat. Pobierają się zbyt wcześnie. Udaje się im przeżyć wojnę i próbują jakość pogodzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym. Kiedy kobieta zauważyła, że nie możemy sprostać sporym potrzebom swojego ukochanego, wpada na pomysł, aby do domu zaprosić swoją niezmiernie atrakcyjną przyjaciółkę. Staje się to ich częścią związku. Żyją jako bardzo osobliwy trójkąt. Ona nie chce zajmować się domem. Woli studia medyczne. Jej przyjaciółka z kolei lubi gotować oraz pielęgnować męża Michaliny. Niestety temu mężczyźnie nie wystarczył taki układ. Wyszło na jaw, że zdradzał obie i to trzydzieści sześć razy.

Jakby jeszcze tego było zbyt mało, kobiety zachodzą jednocześnie w ciąże. Nie wiedzą kompletnie co robić. Kolejny problem pojawia się, gdy przyjaciółka nie wyraża zgody na to, aby w rubryce „nazwisko ojca” wypisano, że jest nieznany. W głowie żony pojawia się kolejny plan. Wyjeżdża na wieś razem ze swoją przyjaciółką, a po porodzie udaje, że urodziła bliźniaki. Tajemnicę tą udaje się im przez długie, długie lata. W zasadzie to aż do momentu, w którym przyjaciółka ogłasza rozwód oraz informuje, że mąż Michaliny Wisłockiej chce się ożenić właśnie z nią. Jakby tego było mają chce zabrać jedno dziecko. Musimy przyznać, że ta historia jest niewiarygodna.