Kim jest Karolina Bojar? [wiek, mąż, Instagram]

Tak naprawdę to Karolina Bojar już jakiś czas temu okrzyknięta została najpiękniejszą piłkarską sędzią na świecie. Tak piękna kobieta bezsprzecznie w męskim sporcie, zwraca na siebie uwagę. Co wiemy dokładnie na jej temat?

Wiek

Każdy kibic prawdziwy piłki nożnej na pewno ją widział w telewizji czy też na boisku. Bardzo często występuje w roli eksperta. Musimy przyznać, że na jej temat robi się coraz głośniej. Wcale nas to nie dziwi. Bowiem Karolina Bojar pochwalić się może naprawdę urodę spektakularną. W środowisku sportu czuj się jak „ryba w wodzie”. Co więcej uważa, że kobiet jest w stanie świetnie załagodzić sytuacje nerwowe na boisku. Wszystko za sprawą swojemu urokowi oraz wrażliwości.

Dziewczyna ta urodziła się w 1997 roku 15 września. Z bardzo dużymi sukcesami trenowała bieganie. Przyznaje, że czuje się najlepiej jako sędzia meczów piłki nożnej.

Życie prywatne

Wiemy, że swojego wybranka spotkała właśnie nigdzie indziej jak na boisku. Jednak, nie jest to piłkarz, a także sędzia. Swój związek bardzo długo utrzymywali w tajemnicy i się nie obnosili uczuciem na profilach w swoich mediach społecznościowych. Mogło to wynikać z tego, że mężczyzna jest jednak od nie znacznie starszy. Jest już po czterdziestce. Wiemy, że się poznali podczas jednego ze sparingowych meczy przy którym razem pracowali.

Potwierdzenie plotek o tym romansie wyszło na jaw, kiedy publikować zaczęli oboje w tym samym czasie zdjęcia ze wspólnych wakacji. Para bowiem się udała do Tajlandii. Co więcej mężczyzna podczas tych fantastycznych wakacji zdecydował się na oświadczyny. Karolina pochwaliła się oczywiście na forum publicznym zdjęciem okazałego pierścionka. Było to tylko potwierdzenie wszelkich spekulacji przy którym pracowali oboje.

Jak każdy także Karolina Bojar prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Szczególnie zachęcamy do zajrzenia na jej Instagrama. Znajdziemy Karolinę Bojar pod nazwą – @bojarmeow. W tym serwisie jej aktywność śledzi prawie 170 tysięcy użytkowników. Musimy przyznać, że liczba ta robi na nas naprawdę wrażenie. Jeśli chcemy być z nią na bieżąco to również powinniśmy dołączyć do grona jej obserwatorów.

Nie możemy obok jej profilu przejść obojętnie. Gwarantujemy, że o Karolinie Bojar usłyszymy jeszcze wiele. Życzymy jej wszystkiego dobrego zarówno w życiu prywatnym, jak i także w zawodowym. Będzie Karolinę wypatrywać na meczach piłki nożnej. Na sam koniec musimy jeszcze zaznaczyć, że rzeczywiście w tak męskim świecie nie jest łatwo się odnaleźć, ale jej się to udało.