Jaka maszynka do makijażu permanentnego będzie najlepsza? Podpowiadamy!

Maszynka do makijażu permanentnego jest niewątpliwie jednym z najważniejszych sprzętów, których potrzebujesz do wykonywania zabiegów. To właśnie ona stanowi podstawę całej pracy. Jeżeli stoisz przed trudnym wyborem i nie wiesz, na jaki model się zdecydować – nie mogłaś trafić lepiej. W naszym artykule znajdziesz kilka praktycznych wskazówek i podpowiedzi dotyczących tego, jak dokonać zakupu najlepszej maszynki do makijażu permanentnego.

Maszynka do makijażu permanentnego na kartridże

Jednym z popularnych urządzeń stosowanych przez profesjonalne linergistki jest maszynka do makijażu permanentnego na kartridże. Wyposażona jest w modułową igłę, czyli właśnie kartridż. Ten rodzaj urządzeń ceniony jest głównie za szybką i płynną pracę. Szeroki wybór igieł sprawia, że bez problemu dopasujesz je do każdego typu skóry. Na szczególną uwagę zasługuje także łatwość dozowania pigmentu i nabierania go na igłę. Takie aparaty służą także do przeprowadzania innego rodzaju zabiegów, np. mezoterapii igłowej.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wyposażenia do swojego gabinetu, warto przyjrzeć się np. https://quantumpmu.com/product-pol-61-Urzadzenie-do-makijazu-permanentnego-QUANTUM-ONE-EU.html. Urządzenie to cieszy się dużą popularnością wśród linergistek, które cenią sobie najwyższą jakość wykonania oraz trwałość i solidność produktu.

Maszynka do makijażu na igły akupunkturowe

Kolejnym, często stosowanym rozwiązaniem jest maszynka do makijażu permanentnego na igły akupunkturowe. W tym przypadku igły są dość miękkie, co przekłada się na osiągnięcie naprawdę dobrych efektów pracy. Dodatkowym atutem jest fakt, że dochodzi do szybkiego podania pigmentu. Ten rodzaj cechuje się także wydajnością oraz płynną pracą. Z jego wykorzystaniem możliwe jest równomierne rozłożenie barwnika.

Czy to urządzenie ma wady? Według opinii specjalistek nie ma ich zbyt dużo. Największym minusem jest oddzielna nasadka oraz brak igły modułowej, przez co przygotowanie maszynki do pracy zajmuje trochę czasu.

Jakie urządzenie do makijażu permanentnego wybrać?

Każda linergistka musi pamiętać o tym, aby wyposażyć swój gabinet w sprzęt wysokiej jakości. To od odpowiedniej maszynki zależą nie tylko uzyskiwane efekty, lecz także komfort codziennej pracy. Na samym początku warto zdecydować się na zakup urządzenia ze średniej półki cenowej. Powinno obsługiwać jednorazowe igły, co przełoży się na wysoką higienę Twojej pracy.