5 powodów dla których warto przyjechać do Krakowa jesienią!

Illuminated palace on old town square at night with dark blue sky. Krakow, Poland

Złota polska jesień to idealny czas na organizowanie wycieczek i zwiedzanie kraju. Kraków to jedno z najpiękniejszych miast, które znane jest na całym świecie. Jeżeli masz ochotę wyjechać na południe i zwiedzić pierwszą stolicę Polski, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Przekona Cię on do tego, że Kraków warto zobaczyć!

Nie ma nic lepszego niż krakowski rynek!

Kraków to jedno z najbardziej znanych miast w całej Polsce. Słynie on ze swojej urody, jednak na większości ludzi największe wrażenie robi serce miasta, czyli rynek. Jesienną aurą staje się on jeszcze bardziej zachwycający. Jeśli masz ochotę zobaczyć jak prezentuje się on tą porą roku, koniecznie zdecyduj się na wycieczkę na południe kraju! Nie ma lepszego planu na południowy spacer, niż słuchanie hejnału mariackiego! 

Ogród botaniczny w Krakowie!

Jeśli uwielbiasz zachwycać swoje oczy cudownymi roślinami oraz kwiatami, koniecznie musisz odwiedzić ogród botaniczny w Krakowie! Nie ma nic piękniejszego niż rośliny, które aż lśnią w cudownym jesiennym słońcu. Spacerowanie wśród natury, która uspokaja człowieka, to idealny plan na spędzenia całego dnia. Odwiedź ogród botaniczny i zachwyć się kolorami oraz barwami, które czekają tam na Ciebie!

Jak Kraków to koniecznie wycieczka na Wawel!

Każdy człowiek, który odwiedza pierwszą stolicę Polski koniecznie musi zorganizować wypad na Wawel. Nie dość, że zamek zachwyca sam w sobie i niesie za sobą ogromną historię, to dodatkowo można nacieszyć oczy widokami, które są wokół niego. Nie ma nic lepszego niż oglądanie Krakowa jesienią właśnie z Wawelu. Poznaj dokładną historię kraju jednocześnie spoglądając na jesienne barwy! Jeśli już zdecydowałeś się na wycieczkę, na pewno zastanawiasz się, gdzie warto się zatrzymać! Ze swoją ofertą przychodzi do Ciebie www.premierkrakowhotel.pl! Zachwyć się pięknem hotelu oraz miasta już teraz!

Spacer nadwiślańskimi bulwarami!

Nie ma nic lepszego niż długi i spokojny spacer nad Wisłą w Krakowie. Po długim dniu zwiedzania przygotuj się na spacer nad spokojną wodą. Zachwycaj się wodą oraz barwami, które tworzy dla Ciebie złota polska jesień. Spacer nad Wisłą to idealny pomysł na wyluzowanie się po całym dniu. Nie zastanawiaj się za dług, tylko spakuj walizki i zdecyduj się na wypad do pierwszej stolicy Polski już teraz! 

Sukiennice to przystanek konieczny!

Jeśli lubisz zachwycać się miejscami, które niosą za sobą długą historię, koniecznie musisz zatrzymać się przy sukiennicach. To miejsce jest pełne dawnych opowieści. Wypełnione jest kramami oraz różnymi sklepami, gdzie głównie można kupić biżuterię oraz różnego rodzaju pamiątki. Jeśli masz ochotę zachwycić się miejscem, które zawsze tętni życiem, koniecznie musisz zdecydować się na spacer po sukiennicach! Kup pamiątki oraz porozmawiaj z miejscowymi sprzedawcami. Odkryj duszę Krakowa i poznaj historię, którą mają do przekazania sklepikarze.